Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nie zaszczepisz się, nie wejdziesz do pracy. Przedsiębiorcy apelują do rządu

- Nie ma praktycznie żadnych rozwiązań prawnych, jedyne co możemy zrobić, to dawać wiarę tym ludziom, których pytamy, czy są zaszczepieni, a oni to potwierdzają. Nie mamy żadnych możliwości zweryfikowania tego - mówiła o sprawdzaniu zaszczepienia u klientów przez przedsiębiorców dr Henryka Bochniarz, przewodnicząca Rady Głównej Konfederacji Lewiatan. Przedstawicielka organizacji pracodawców zwracała też uwagę, że firmy nie mają obecnie możliwości niewpuszczenia do zakładu pracy niezaszczepionych pracowników. - Powinny być takie możliwości, dopóki wszystkie badania pokazują, że zaszczepienie daje odporność i ogranicza możliwość zarażania, powinniśmy się trzymać tego wariantu - przekonywała Henryka Bochniarz.

02-07-2021
0
0
1258
Podziel się
Komentarze (1258)
zobacz więcej komentarzy (1258)
KOMENTARZE
(1258)
Pracownik adm...
5 miesięcy temu
Przepraszam nazwa Novavax
Hades
8 miesięcy temu
3 tygodnie spędziłem na kwarantannie, sam musiałem 600 zł za test zapłacić żeby wyjść z kwarantanny, miałem negatywny, po czym mi zabrali uzdrowieńca, bo 1 wynik zgubił się, buhahaha
Nara
10 miesięcy temu
Zaraziłem się covidem w pracy. Niech zapłacą jak za chorobę zawodową
zdroworozsądk...
10 miesięcy temu
Ciekawe który zakład nie wpuści nie zaszczepionego pracownika, i co? Będzie bez pracowników? Przecież wielu ludzi się wcześniej zwolni niż zaszczepi i kolejna gromada będzie na garnuszku państwa i socjalach. Dzsiaj już wiadomo że niedługo braknie liter alfabetu greckiego na nazywanie kowidów a szczepionki to tylko sposób na zarobek dla firm farmaceutycznych, lekarzom nie chodzi o to by wyleczyć pacjenta tylko by go leczyć i zarabiać.
Monia
10 miesięcy temu
Nie życzę sobie żadnej chemii w moim ciele. Przechorowałam srovida i mam przeciwciała, których nikt odgórnie nie bada, bo nikogo (rządzących i medyków) to nie interesuje. Chcą tylko szczepić na siłę każdego kto się nawinie. Nawet nie badają ludzi przed szczepieniem. Ciekawe dlaczego jest taka presja?
...
Następna strona