Trwa ładowanie...
bEqEaybp

Notowania

Przejdź na

Nie zaszczepisz się, nie wejdziesz do pracy. Przedsiębiorcy apelują do rządu

- Nie ma praktycznie żadnych rozwiązań prawnych, jedyne co możemy zrobić, to dawać wiarę tym ludziom, których pytamy, czy są zaszczepieni, a oni to potwierdzają. Nie mamy żadnych możliwości zweryfikowania tego - mówiła o sprawdzaniu zaszczepienia u klientów przez przedsiębiorców dr Henryka Bochniarz, przewodnicząca Rady Głównej Konfederacji Lewiatan. Przedstawicielka organizacji pracodawców zwracała też uwagę, że firmy nie mają obecnie możliwości niewpuszczenia do zakładu pracy niezaszczepionych pracowników. - Powinny być takie możliwości, dopóki wszystkie badania pokazują, że zaszczepienie daje odporność i ogranicza możliwość zarażania, powinniśmy się trzymać tego wariantu - przekonywała Henryka Bochniarz.

02-07-2021
Tagi:
1268 reakcji
0
12
1256
Podziel się
Komentarze (1256)
zobacz więcej komentarzy (1256)
bEqEaybB
KOMENTARZE
(1256)
Nara
2 tyg. temu
Zaraziłem się covidem w pracy. Niech zapłacą jak za chorobę zawodową
zdroworozsądk...
2 tyg. temu
Ciekawe który zakład nie wpuści nie zaszczepionego pracownika, i co? Będzie bez pracowników? Przecież wielu ludzi się wcześniej zwolni niż zaszczepi i kolejna gromada będzie na garnuszku państwa i socjalach. Dzsiaj już wiadomo że niedługo braknie liter alfabetu greckiego na nazywanie kowidów a szczepionki to tylko sposób na zarobek dla firm farmaceutycznych, lekarzom nie chodzi o to by wyleczyć pacjenta tylko by go leczyć i zarabiać.
Monia
2 tyg. temu
Nie życzę sobie żadnej chemii w moim ciele. Przechorowałam srovida i mam przeciwciała, których nikt odgórnie nie bada, bo nikogo (rządzących i medyków) to nie interesuje. Chcą tylko szczepić na siłę każdego kto się nawinie. Nawet nie badają ludzi przed szczepieniem. Ciekawe dlaczego jest taka presja?
bEqEaybT
Przedsiębiorc...
3 tyg. temu
Bzdury na zamówienie !
Ewe
3 tyg. temu
ale już wiemy że szczepionki nie chronią przed zarażeniem Deltą, więc o nic innego im nie chodzi jak tylko by zaszczepić największą ilość ludzi a co chwile już info ten albo tamten szybciutko po szczepieniu został odwołany do wieczności oczywiście nigdy oficjalnie związku ze szczepionkom nie ma bo jakże by inaczej ale każdy ma własne sumienie i wolną wole ale tak pochopnie narażać swoje zdrowie i życie bez pistoletu do czoła to jeszcze świat nie widział
...
Następna strona