Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ostatni moment na prezent. Jeszcze zdąży dotrzeć

Ostatni moment na świąteczne zakupy. - Cały czas na naszym serwisie i pewnie u wielu graczy e-commercowych można znaleźć oferty, które docierają do domu następnego dnia. Poza tym oferujemy możliwość zamówienia prezentu on-line i odebrania go w dowolnym terminie u partnera - powiedział w programie "Money. To się liczy" Damian Zapłata, członek zarządu Allegro. Był też pytany, czy przez epidemię koronawirusa Polacy przenieśli świąteczne zakupy do sieci. - Epidemia oczywiście bardzo wpłynęła na handel w internecie i na handel tradycyjny. Widzimy od wielu miesięcy przyspieszenie trendu, który obserwujemy od wielu lat - trendu zakupów on-line. Związane jest to z tym, że zakupy on-line są bezpieczne, wygodne i pozwalają na dostęp do bardzo szerokiej oferty, te zalety zostały docenione przez Polaków. Pandemia wpłynęła także na zachowanie polskich firm, widzimy na Allegro bardzo duży wzrost aktywności polskich przedsiębiorców w sieci, handluje u nas 125 tys. firm, a...

rozwiń
0
0
2
Podziel się
Komentarze (2)
zobacz więcej komentarzy (2)
KOMENTARZE
(2)
Patryk
2 lata temu
Nigdy nie kupuje na ostatnią chwilę, a jak już to stacjonarnie, aby dać prezent na święta nie po. Tak zrobiłem i tym razem. Żona zadowolona z robota sprzątającego Roomba, teraz przynajmniej ktoś ją wyręczy w sprzątaniu podłóg.
Luiza
2 lata temu
Mi się udało w ostatniej chwili dorwać Rach Ciach w markecie dla córki. Dobrze, że gry alexandra można bez problemów znaleźć w marketach. I widać, że mają wzięcie, bo zgarnęłam ostatnią sztukę :)