Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Koronawirus a zamknięte szkoły i nauczyciele. Czy mogą być spokojni o swoje wypłaty? - Przypomnę, że - zgodnie z wytycznymi - jeśli nauczyciel pracuje na odległość z tymi samymi klasami, co przed pandemią, to należy mu się pełne wynagrodzenie - powiedział w programie specjalnym WP "Koronawirus" minister edukacji Dariusz Piontkowski. - Nie ma powodów, by nauczyciele nie otrzymywali tego wynagrodzenia. Formuła pracy jest inna, ale to nadal praca z uczniami. Mamy sygnały, że przygotowanie materiałów dydaktycznych w formie zdalnej wymaga większego wysiłku niż w formie tradycyjnej. Dlatego nie widzę powodów, by nie otrzymywali wynagrodzenia - dodał.

444
Podziel się:
KOMENTARZE
(444)
ANIA
4 lata temu
W w szkole nr 3 w Głogowie w klasie 5 jedynie pani z ang prowadzi lekcje na żywo tylko raz na 2 tygodnie , pozostali nauczycielele wysyłają notki w Wordzie, lub linki jutubie, dopiero po zapiwiedzi że przedłużają zdalną naukę dzieci odtrzymują linki ze od maja mają wprowadzić lekcje na żywo
Sztef
4 lata temu
A Wy wszyscy jak pracujecie zdalnie to chcecie pensję czy nie? Ludzie ogarnijcie się! Nie jestem nauczycielem a nie mogę znieść tego uwłaczania i sprawdzania tego zawodu do rynsztoka!
Dan
4 lata temu
A niby dlaczego Mają dostawać za.darmo kasę nie powinnidostawac pensij jakie to nauczanie ludzie muszą pracować A tyle pieniędzy rozdają za nic
naprawdę
4 lata temu
Nauczyciele nadal pracują z uczniami? Chyba nadal nie pracują z uczniami. Przez wszystkie lata szkoły, ilu nauczycieli naprawdę się starało? 1 na 5? A starało się mocno? 1 na 20?
Trolle nie śp...
4 lata temu
Co tak mało trolli...pichorowały się ofermy???😁😁😁Czy wytyczne nie spłynęły🦆😏🙊👀🤔🤒🙄🤤🤥🤥🤥🤣
...
Następna strona