Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PiS idzie po głosy młodych. "Rząd rozważa zniesienie opłat i podatków towarzyszących zakupowi mieszkania"

- Jesteśmy w roku wyborczym i wiem, że rząd analizuje kilka rozwiązań, które mają ułatwić zakup mieszkania - zdradził w programie "Newsroom" WP Tomasz Narkun, inwestor i analityk rynku nieruchomości. - Możliwe, że będzie to zniesienie opłat, czy podatków, które zakupowi mieszkania towarzyszą, np. opłaty notarialne. Mieszkanie ma być prawem, a nie towarem - zapowiada rząd, a to uderzy w spekulantów i firmy, które obracają nieruchomościami. Zatem ze zmian nie wszyscy się ucieszą. Spodziewam się wprowadzenia wysokich podatków i uniemożliwienia szybkiego handlu nieruchomościami. Rząd po konsultacjach rynkowych wie, gdzie są słabe punktu i gdzie ta podaż jest najbardziej zaburzona. Program ma wystartować 1 lipca, zatem przed wyborami. PiS chce w ten sposób zawalczyć o głosy młodych, wśród których nie ma dużego poparcia.

0
0
527
Podziel się
Komentarze (527)
zobacz więcej komentarzy (527)
KOMENTARZE
(527)
Jan
miesiąc temu
Uchwalili,że mieszkania skrzywdzonych lokatorów zakładowych za państwowe pieniądze mają wykupić gminy,ale gminy nie mogą nam odsprzedać za 5 procent dopiero po 5-ciu latach,bo jak wcześniej to straci sibwencję.Tak więc czekamy na sprawiedliwość 20, nawet 30 lat na własne wypracowane mieszkanie chyba się nie doczekamy,bo śmierć nas zagryzie.
Poranny
miesiąc temu
Konstytucja przewiduje równość wobec prawa A tu ciągle robi się jakieś uprzywilejowane grupy. Dlaczego wszyscy nie mamy płacić tego podatku
starsza
miesiąc temu
Nikt już nie wierzy w obiecanki piu. Nieraz obiecywali mieszkania, samochody i dobrobyt. A co jest? Nie dość, że nie ma mieszkań to jeszcze ci, którzy je mają to banki im zabiorą. Oszustwo, obiecanki, bezprawie, gnębienie kobiet, łupienie przedsiębiorców, rabowanie naszej kasy na swoje wille. Jaki dureń uwierzy w te obiecanki? Acha, a gdzie jest ta kasa z UNI co ją niby już mieli i rozdali wypisaną na wielkich kartonach? Też to było oszustwo!!!
Polski wał
miesiąc temu
Mieliście ponad 7 lat na zlikwidowanie podwójnego opodatkowania spadków z zagranicy albo przynajmniej zlikwidowanie naliczania drugiego podatku w Polsce od wartości spadku w dacie zgonu spadkodawcy bez możliwości odliczenia podatku zapłaconego za granicą oraz innych dużych kosztów od poniesienia których nie można się uchylić. Nie zrobiliście tego bo cudze pieniądze kochacie dużo bardziej niż te wszystkie wartości na które się powołujecie a które zdradzacie przy każdej okazji. Nie szanujecie ani woli zmarłych ani praw żywych ani nawet własnych wyborców. Patriotami też nie jesteście bo używacie Najjaśniejszej Rzeczpospolitej jako hieny cmentarnej. Wskutek Waszego bezprawia że spadku po mojej Cioci zostało na waciki. Pozbawiliscie starego człowieka szansy na pogodną starość. Niech Was szlag
Adam….
miesiąc temu
Młodzi zagłosują na PiS nogami. Po prostu wyjada z tego pisiego Kraju Rad. Zostaną emeryci i renciści i po Polsce. Bez młodych nie ma narodu. Politycy i niepracujący nic nie wnoszą do rozwoju i tym bardziej kasy państwowej. Oj będę te 13,14, 15 itd. bokiem wychodzić. PiS postawił na starych a przecież Z młodymi trzeba naprzód iść……..
...
Następna strona