Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Polski Ład zaprezentowany. Kiedy pierwsze ustawy? Minister odpowiada

PiS zaprezentowało program Polski Ład, by wszedł w życie potrzeba ustaw. Kiedy możemy spodziewać się pierwszych z nich? - W pierwszym kroku muszą być zrealizowane ustawy podatkowe, bo planujemy je wprowadzić od przyszłego roku. Kalendarz jest dość jasny, do końca wakacji powinniśmy przeprowadzić legislację elementów podatkowych. Poczynając od kwoty wolnej od podatku, przez podniesienie progu, po składkę zdrowotną. Te założenia muszą iść w pierwszej kolejności - powiedział w programie "Money. To się liczy" Waldemar Buda, wiceminister funduszy i polityki regionalnej. - Jest jeszcze kwestia kosztów uzyskania przychodów dla klasy średniej, czyli zarabiających od 6 do 10 tysięcy złotych. Kompleks tych rozwiązań w pierwszej kolejności, a następne elementy sukcesywnie. To jest program na 2,5 roku, ale zaczynamy już teraz - dodał.

0
0
8
Podziel się
Komentarze (8)
zobacz więcej komentarzy (8)
KOMENTARZE
(8)
pooo
rok temu
pis dokonal zdrady stanu lamiac konstytucje odnosnie glosoania nad funduszem odbodowy. Zadne media w pilsce nie maja ikry by o tym napisac. Pis zlamal konsytycje ktora nakazywala glosowanie 2/3 glosow a rak to sprzedali polske dla unii i tearaz przyjdzie krach i pilska bedzie placic na dlugi innych krajow takich jak zwykle czyli np wloch portugalii grecji itd. Zdrada stanu.
heh
rok temu
Najpierw zaczną od złodziejstwa, później z resztą będzie to samo.
Kono
rok temu
cały ten nowy ład to zmiany na lepsze dla elektoratu PISu
Kono
rok temu
Wszyscy wysoko-wykwalifikowani specjaliści prowadzą własne firmy a nie siedzą na etacie w urzędzie miasta czy gminy.... efekt będzie taki, że ceny usług pójdą w górę.
sort nr2
rok temu
Klasa średnia 6-10 tys. PLN - toż to śmiech na sali. Gdyby przeliczyć stare na nowe to okaże się, że to równoważnik dochodów PRLowskiego lumpenproletariatu. W sumie nie dziwi bo coraz wyraźniej widać, że właściciel kota to fan tamtych czasów.