Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Posiedzenie Sejmu. Prof. Balcerowicz: "PiS w ogromnym stopniu zepsuł Polskę"

Trwa pandemia koronawirusa, jednak posłowie zebrali się na posiedzeniu Sejmu. - Przede wszystkim trzeba odejść od kiepskich sloganów typu "państwo tekturowe". Państwo polskie pod rządami PiS-u zostało w ogromnym stopniu zepsute. Poprzez zepsucie państwa prawa oraz pozbywanie się fachowców. I pytanie, kto teraz będzie realizować politykę w trudnych czasach. Jednocześnie cały czas mamy propagandę sukcesu. To jest żenujące - powiedział w specjalnym programie WP "Koronawirus" prof. Leszek Balcerowicz, ekonomista.

0
0
218
Podziel się
Komentarze (218)
zobacz więcej komentarzy (218)
KOMENTARZE
(218)
patriotka
2 lata temu
Panie Balcerowicz PIS naprawia niestety to co Pan zdążył spieprzyć w ciągu swoich lat rządów czy wymieniać po kolei jak Pan ze swoimi koleżkami sprzedaliście wszystko co można było dopiero ten rząd odbudowuje przemysł zakłady pracy większe lub mniejsze a to że stoimy w obliczu wielkiej epidemii jak zresztą cały świat to w końcu zamknijcie się jak już nic nie robicie to chociaż zamilknijcie!!!! Panie Balcerowicz właśnie przypomniało mi się tylko nie jestem pewna czy to Pan albo Pana koleżka tłumaczył kiedyś Polakom że jajka nie trzeba zjeść od razu całego można go przecież podzielić na cztery będzie oszczędnie b o na cztery dni i to wy dzisiaj chcecie się wymądrzać na temat gospodarki i ekonomii w Polsce wstyd!!!!!!!
zaza
2 lata temu
Pan lepiej powie - co zrobił dobrego dla polskiej gospodarki?!
Fred
2 lata temu
Największym psujem Polski byłeś Ty profesorku z bożej łaski i komunisto ze swej woli.
MaRo
2 lata temu
Rozdano wszystkie oszczędności, co ja piszę - zadłużono się dodatkowo i ponad miarę po to aby wygrać wybory!!! Teraz nie ma kompletnie za co wprowadzać rozsądnych planów ochronnych i walczyć z pandemią. To efekt tych rządów. Teraz poplujcie na mnie. Za rok i pojawią się prawdziwe efekty 500+, czternastek dla górników itd. Oczywiście "Rząd" zwali wszystko na epidemię i poprzedników oraz totalną opozycję. Już pewnie zastanawia się jak to zrobić.
wyborca
2 lata temu
Dlaczego Balcerowicz ciągle na wolności? Powinien od lat siedzieć, a tu ciągle lans.Po prostu wstyd!!
...
Następna strona