Trwa ładowanie...
bEqLTSzp

Notowania

Przejdź na

Powrót do szkół. Broniarz zwraca uwagę na poważny problem

Epidemia koronawirusa nie odpuszcza, a od września uczniowie mają wrócić do szkół i to bez maseczek. Co na to Związek Nauczycielstwa Polskiego? - Uczniowie mają i powinni mieć obowiązek noszenia masek we wszystkich pomieszczeniach wspólnych, gdzie gromadzi się większość społeczności szkolnej. Wiele uwag ze strony rodziców, że ławki powinny być rozdzielane lub zastosowane pojedyncze ławki. To wywołuje pytania o pieniądze, o możliwości lokalowe - powiedział w programie "Money. To się liczy" Sławomir Broniarz, prezes ZNP. - Minister edukacji uchyla się od jednoznacznej odpowiedzi, bo pojawiłoby się pytanie, kto za to zapłaci. Jeżeli mówimy "maski dla każdego ucznia", to płacić mają rodzice, szkoła czy rząd? To samo z maskami dla nauczycieli. Domagamy się też badań dla każdego nauczyciela, tu nie ma żadnej alternatywy, a do tego mamy nadzieję, że będziemy mogli szczepić się przeciwko grypie, by nie mnożyć zagrożeń - dodał.

0
0
61
Podziel się
Komentarze (61)
zobacz więcej komentarzy (61)
bEqLTSzB
KOMENTARZE
(61)
Falcon
11 miesięcy temu
Oszustwo na skalę światową a niektórzy jeszcze wierzą w koronabzdury. Nauczyciele powinni dawać przykład, że nie dali się zmanipulować władzy. Trzeba jak najszybciej uruchomić szkoły i nie wolno pozwolić na traktowanie dzieci jak przedmiotów badań. NIE MA ZADNEJ PANDEMII. Żadnych masek w szkole, żadnego nauczania zdalnego. Koniec podawania się idiotycznym nakazom. #niedlazdalnejszkoly#
bbm
11 miesięcy temu
Z całym jeszcze tlącym się szacunkiem dla Pana - NIECH PAN SIE OGARNIE i przestanie podbijać ten cyrk na nowo. Ile jeszcze będziecie brnąć w tą plandemiczna scieme i w JAKIM CELU??????? Co takiego ważnego dla waszego istnienia macie do ugrania, by być tak bezdusznym dla dzieci!!!!!! Co obiecano????? Złote trumny czy niebiański spokój po śmierci????? Dla mnie Pana propozycje są SKANDALICZNE!!!!! Niech Pan sam se je wykona !!!!
Gosia
11 miesięcy temu
Po prostu nauczycielom nie chce się uczyć. Lepiej brać kasę nic nie robiąc Co maja powiedzieć ludzie w pracujący w sklepach ?
bEqLTSzT
Arek
11 miesięcy temu
Czemu media nie ostrzegają Białorusinów, żeby jednak nie wychodzili na ulicę? Mogą się zarazić koronawirusem. Chyba, że koronawirus jednak nie jest taki szkodliwy, a interesy polityczne są ważniejsze. Może my też powinniśmy wyjść na ulicę?
elżbieta
11 miesięcy temu
jeżeli zamknięte są przychodnie, urzędy,, ogranicza się ilość osób w autobusach a jedna maseczka powinna starczyć na 3 godziny to pytam jak to sobie wyobraża ministerstwo? kto zapłaci za to? moim zdaniem trzeba dzieci chronić a nie robić eksperymentów na nich i ich rodzinach świadome narażanie dzieci i młodzieży to skandal trochę wyobraźni tu potrzeba
...
Następna strona