Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

W rolnictwie brakuje rąk do pracy. Spora część Ukraińców wróciła do kraju, granice są zamknięte, więc nie mogą przyjechać do Polski do pracy sezonowej. Z kolei wielu Polaków straciło pracę, więc może tymczasowo poszukiwać rozwiązania problemów w pracy sezonowej, np. przy zbiorach. - Setki tysięcy ludzi jest potrzebnych do pracy. Jeśli fabryka kogoś zwolniła, może przetrzymać ten trudny okres pracując przy zbiorach płodów rolnych i owoców. Ludzie w krytycznej sytuacji, z małych i średnich miejscowości, mogą jechać i dorobić sobie niezłe pieniądze, ale dużo cięższą pracą - powiedział w programie "Money. To się liczy" Krzysztof Inglot, prezes Personnel Service. - W ten sposób mogą przetrwać do jesieni - dodał.

24
Podziel się:
KOMENTARZE
(24)
Poo
3 lata temu
Józefowicz i reszta niby celebrytów do roboty
Bartek
3 lata temu
Akurat u rolnika zarobisz. Max 5 zł/h
Urban
3 lata temu
Dorobić spore pieniądze? W PL na zbiorach? Co to znaczy spore dla nich, za granicę się wyjeżdża dorobić
Robolpl
3 lata temu
Co Wy gadacie o zasiłkach? Jakie zasiłki? Nie znam nikogo zdrowego co ma zasiłki. Nawet jak ktoś tam by mógł dostać i zgłosi się po niego to pup ma już przygotowana "ofertę" u jakiegoś Jana biznesu co za nic ma kp, BHP, co pomylił pracę z niewolnictwem, istnieje na rynku tylko dlatego że to dziwny kraj.
Ga
3 lata temu
Obecni na forum piszą o celebrytach, pracownikach biur. A co z mieszkańcami wsi i małych miejscowości siedzącymi pod GS i pijącymi piwo do utraty przytomności za 500 plus i 13 emeryturę.
...
Następna strona