Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Medycy utworzyli białe miasteczko przed kancelarią premiera. Ilu medyków nie pracuje, bo bierze udział w protestach? - Przede wszystkim pracujemy w systemie zmianowym, więc ludzie stawiają się do pracy, a w wolnym czasie pojawiają się na proteście. Braki w obsadach oczywiście są od lat, ponieważ jest za mało personelu. Ci, którzy są w białym miasteczku, korzystają z wolnego czasu, a zgodnie z grafikiem pojawiają się w pracy. Natomiast personelu jest za mało, szczególnie pielęgniarek - powiedziała w programie "Newsroom" Iwona Borchulska z Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych. - Manifestacja już się przekształciła w protest, bo protestem jest białe miasteczko. Chcemy nagłaśniać problemy poszczególnych specjalności, ale nie protestujemy przeciwko pacjentom. Nie o to chodzi, aby ogłaszać strajk - dodała.

KOMENTARZE
(8)
fox
2 lata temu
Jak się nie podoba to proponuje się przekwalifikować lub zmienić prace, niech zobaczą jak się pracuje u prywaciarza, tylko że większość "zapuściło korzenie" i nie chcą rezygnować z państwowej posadki, zamiast zmienić coś w swoim życiu wolą mieć wolne i iść na ulice Co miesiąc jestem z wizytą w szpitalu i nigdy nie mogę znaleść lekarza, tyle mają pracy, a pielęgniarki -zawsze w pokoju pielęgniarek (na kawce)nie wspominając o odnoszeniu się do pacjęta
doosc...........
2 lata temu
Do pracy z nimi ten strajk jest polityczny , już jeden się zastrzelił powinna zająć się prokuratura czas najwyższy skończyć z ta banda bylem w szpitalu w Wejherowie od rejestracji sama patologia opryskliwe , [nie wszyscy ] poniżają pacjentów brak jakiejkolwiek nadzoru
Pacjent
2 lata temu
Brak personelu medycznego a oni strajkują !!! Im chodzi tylko o dobro pacjenta !!!! Śmiechu warte !!!! Biedaki, nie mają co jeść a do lekarzy muszą chodzić prywatnie , leki wykupują ……w apteczkach szpitalnych !!! Pacjenci powinni lepiej ich wspomagać , łakocie , kawy i inne torciki wystarczają na gabinetowe rozmówki, a co tu zabrać do domu !!! Przydałaby się jakaś gotówka ale z tym coraz gorzej bo pacjenci nagrywają transakcje !!! Biedni pokrzywdzeni , płaczą w gabinetach i pokojach pielęgniarskich , przy kawkach , zamiast , w pracy pracować i być do dyspozycji pacjentów !!!! Leniwy ,pazerny i bezczelny klan , nie mający empatii i wstydu !!!! Prawie każdy kto miał z nimi do czynienia , to mówi !!!!
zygfryd 1954
2 lata temu
Nie popieram!!!!!
Kołchoz w PL ...
2 lata temu
Nie wiecie wszystkiego , przez to każdy mądry . Pielęgniarki często są poniewierane przez pacjentów , takich tekstów i pobić jest mnóstwo . Nie pracuje w Pl , tylko w DE zawsze pomagam pielęgniarką , ludzią co rozdają jedzenie i sprzątaczką , to dotyczy się też męskiej grupy i innej . Najważniejsze jest , że pomagasz a nie że kościół nie jest za tobą i państwo . Mam w pracy różnych ludzi chomo , chetero , bi i innych ale mam respekt dla wszystkich co pracują bo łączy nas jedno , żyjemy by pomagać innym i narodowość , czy religia nie jest ważna . Wiedzą to ci co są z nami .