Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Restauracje się otwierają. Rzecznik MŚP radzi, czy do nich pójść

- Rząd powinien działać tak, żeby nie wykluczać niektórych firm w tym trudnym czasie - mówi w programie "Money. To się liczy" Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Adam Abramowicz. Zdaniem urzędnika wiele zamkniętych firm jest obecnie wykluczonych z pomocy państwa choćby przez niedoskonałe przepisy. - Tarcze są dziurawe, na co wielokrotnie zwracałem uwagę panu premierowi - mówi Abramowicz. Rzecznik MŚP był również pytany o to, czy zachęca Polaków do odwiedzania restauracji, które mimo zakazu zaczynają działać. - Ja do niczego nie zachęcam. Pamiętajmy jednak, że jesteśmy wspólnotą i jednym społeczeństwem i należy się wspierać - stwierdził gość programu "Money. To się liczy".

14-01-2021
0
0
36
Podziel się
Komentarze (36)
zobacz więcej komentarzy (36)
KOMENTARZE
(36)
Yaro
rok temu
Wujek dobra rada ...
Borowski
rok temu
Tak, tak idź do knajpy, zalej się w trupa, potem się zintegruj z otoczeniem i Covida masz jak w banku. Potem zanieś go do domu, do ukochanej, do dzieci, rodziców, nie zapomnij o babci (po co ma tak długo żyć i się męczyć) a nie przyznawaj się nikomu, że go roznosisz. Zrezygnuj z maseczki, nie myj rąk albo od razu oblizuj wszystkie poręcze i klamki. Nie zapomnij iść na strajk kobiet, fryzjerów, kucharzy itp a na końcu idź do biura pogrzebowego, zarezerwuj wszystko co trzeba bo jak wszyscy będą tacy gorliwi to zabraknie mocy przerobowych w tej branży. Można tak pisać, tłumaczyć ale i tak to wszystko będzie propaganda pisowska zatem zrób jak wyżej i czekaj, a nuż się uda nic nie złapać - to jest rozwinięcie ideologii tego pana z artykułu i jemu podobnych. A Ty co myślisz?
Cela +
rok temu
Jeżeli będziemy dalej słuchać tych skorumpowanych oszustów , to za niedługo komornicy pozbawią nas wszystkiego .
Hmmm
rok temu
Niestety ale Morawiecki dziś złożył do TK pismo o stwierdzenie czy zamknięcie branży jest zgodne z konstytucją. Zgadnijcie co orzeknie Julia Przyłębska.
asad
rok temu
Tak samo mysleli wlasciciele biznesow w Londynie. Teraz, w najlepszym razie, siedza w domu a nie w szpitalu.
...
Następna strona