Trwa ładowanie...
bDZKJMAB

Notowania

Przejdź na

Rząd "odczarowuje" Mieszkanie Plus. Nowe tanie mieszkania już za dwa lata

- Dajemy instrumenty finansowe dla gmin, które wyposażone w grunty Skarbu Państwa, będą mogły prowadzić inwestycje przy bardzo dużym wsparciu ze strony funduszu dopłat. On momentami będzie dochodzić nawet do 80 proc. wartości inwestycji. Mamy nadzieję, że te instrumenty odczarują wreszcie projekt Mieszkanie Plus. Jak będziemy mieli uchwalone przepisy, będziemy mogli mówić o konkretnej liczbie mieszkań. Efekty programu zobaczymy za okres od 2 do 4 lat. Założenia są takie, że znaczna część mieszkań oddanych w kolejnych latach, to będą mieszkania w ramach społecznych inicjatyw mieszkaniowych - przekonywała w programie "Money. To się liczy" wiceminister rozwoju, pracy i technologii Anna Kornecka.

58 reakcji
5
34
19
Podziel się
Komentarze (19)
zobacz więcej komentarzy (19)
bDZKJMAN
KOMENTARZE
(19)
Emigrant
6 miesięcy temu
Po następnych wyborach rządu nie będzie,i wszystkie plany d..a.
wies
6 miesięcy temu
a może podajcie ile mieszkań oddała PO i PSL czas na prawdę w dobie pandemi.
obserwator II...
6 miesięcy temu
PiSowscy politycy to mistrzowie propagandy i nic ich nie zatrzyma przed kolejnymi kłamstwami,już raz było mieszkanie + pokazywali całą pokazówkę z miasta na wschodzie kraju z tą różnicą,ze nie ci dostali co mieli dostać i nie w tych mieszkaniach mieli zamieszkać,mydlenie oczu i pokaz wielkiego łgarstwa politycznej tzw.elity upadłej moralności bo inaczej tego nie można nazwać.
bDZKJMBf
oszukanyprzez...
6 miesięcy temu
Miały być samochody elektryczne i nie ma, miały być mieszkania i nie ma, miał być prom i nie ma, na pewno będą ponownie obietnice przed piswyborami za trzy lata lub wcześniej.
krzych
6 miesięcy temu
PiS mówi,ze zrobi,że wybuduje ,a wyborcy PiSu zachowuja się jakby JUŻ BYŁO wybudowane,zrobione. O naiwności. Jka łatwo takim sterowac .Wystarczy powiedziec