Trwa ładowanie...
bEiNZMzp

Notowania

Przejdź na

Rząd optymistycznie, ale dane tego nie potwierdzają. Szykuje się drożyzna

Rząd prognozuje, że tegoroczna inflacja osiągnie poziom ok. 3 proc., czyli niżej niż w ostatnim czasie. To realne? - Mamy ryzyko pójścia w górę, związane jest to z tym, że rosną ceny paliw. Obserwujemy też to, co dzieje się w przemyśle, a tworzą się zatory, brakuje dóbr, surowców. W nawiązaniu do żywności, został opublikowany indeks światowych cen żywności FAO, mamy do czynienia z najwyższym poziomem cen od 2014 roku - powiedział w programie "Money. To się liczy" Jakub Olipra, analityk Credit Agricole. - Nie jest tak, że oczekujemy jakieś wielkiej inflacji, ale rzeczywiście bardziej ona pójdzie w górę niż w dół - dodał.

58 reakcji
0
0
58
Podziel się
Komentarze (58)
zobacz więcej komentarzy (58)
bEiNZMzB
KOMENTARZE
(58)
Prawdziwy Pol...
miesiąc temu
Dzięki PIS Polacy coraz więcej zarabiają a inflacja 3% nie ma znaczenia. emeryci mają 13 i 14 i leki za darmo Polska szybko się rozwija i ludzie się bogacą ponad połowa obywateli jest za rządem i jego przywódcą Prezesem Jarosławem Kaczyńskim Wielkim Zbawcom Narodu.
BÓJ BEDXIE TO...
miesiąc temu
W KOŃCU NARÓD SIĘ ZJEDNOCZY JAK ZA KOMUNY BO TO BĘDZIE GODZINA :W : CZY UMRZEMY Z GŁODU CZY NAS ZABIJA. NARÓD WALCZY SWOJĄ ODWAGA. GDZIE WIDAĆ WŁADZA POD KŁADA OLIWY GO OGNIA.
manolo
miesiąc temu
Nie trzeba być ekspertem że czas spłaty darmochy nadejdzie chciał bym widzieć miny lektoratu pisowskiego jak za miast 10 plasterków szynki kupią pół chleba mleko i nie paczkę masła tylko margarynę i nie jest mi ich żal ia uczciwie pracuje wiele lat biedy nie klepię i nie żyję z przepychem i który rząd nie był u władzy zawsze liczyłem na siebie żyjąc na średnim poziomie bardziej drażni mnie to że wszystkie opcje mają gdzieś niepełnosprawnych
bEiNZMzT
muminek
miesiąc temu
Niech drożeje. Może głupolom zabraknie 500+ i zagłosują wedle rozumu.
Durny
miesiąc temu
Bo to chore media kreują rzeczywistość. Walnie jeden pismak z drugim że podrożeją jaja - jaja drożeją, pacnie że masło - masło w górę, że problem z drobiem - drób drożeje, że susza (to to już co roku) - wszystkie warzywa i owoce w górę (rolnicy oczywiście dostają "suszowe" żeby nie wiem ile padało).
...
Następna strona