Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Rząd przedstawi plan odmrażania. Obejmie 2-3 miesiące

- Narodowy Program Szczepień zwiększa szanse na stabilność gospodarczą - mówi w programie "Money. To się liczy" wiceminister rozwoju Olga Semeniuk. - Jeśli ten system zadziała, to wracamy do stabilizacji - dodała. Semeniuk zapowiedziała jednocześnie, że w ciągu najbliższych kilku-kilkunastu dni rząd przedstawi plan odmrożeń na najbliższe tygodnie, a może nawet miesiące. - Oczywiście musimy pamiętać o sytuacjach awaryjnych, jak na przykład nowe szczepy wirusa - zastrzega wiceszefowa resortu rozwoju. W planie odmrażania mają pojawić się wszystkie branże z konkretnymi progami, dotyczącymi sytuacji epidemicznej. Po ich spełnieniu przedsiębiorcy będą mogli liczyć na odmrożenie. - Będziemy starali się przedstawić ramy, które będą stabilne - zapowiedziała wiceszefowa resortu rozwoju.

94
Podziel się:
KOMENTARZE
(94)
seniorka
2 lata temu
zawsze na wojnach zarazach ktoś się bogaci a maluczcy nawet nie ubożeją nie biednieją ale nędznieją ja sie obawiam
Art
2 lata temu
20 lat mojej pracy z zniszczyli żadnej pomocy tylko płacę ZUS od pażdziernika mimo straty w firmie dziadostwo w tym kraju
widz
2 lata temu
Jeśli My Polacy nie zrobimy nic i będziemy pozwalać Rządowi na ten cały kabaret, to powiem tylko tyle że za chwilę Polski nie będzie. Oni ją rozwalą, jeszcze bardziej zadłużą, doprowadzą do gospodarczej katastrofy, biedy i dramatów wielu Polaków, a na koniec oddadzą (nie wyprzedadzą) tym którym w kieszeniach brzęczą szekle. Polska przestanie istnieć jako wolny i suwerenny kraj. Nas rodowitych Polaków jest więcej, wierzę że stawimy opór zdrajcom ojczyzny.
kot
2 lata temu
Ale mnie rozśmieszył Leon nazywając Łukaszenkę "białoruskim patriotą " : ciekawe czy słyszał, że Baćko nawet nie mówi po białorusku , woli po rosyjsku.
Obywatel RP
2 lata temu
Szwecja, Korea, Białoruś... Żyją, pracują, korzystają z restauracji, imprez sportowych, kulturalnych, itp., itd. ...
...
Następna strona