Trwa ładowanie...
bEsmLyIB

Notowania

Przejdź na

Stracił 80 mln zł przez pandemię. "Ratujemy biznes, chcemy przetrwać ten rok"

Stan branży turystycznej w czasie pandemii koronawirusa. Przed jej pojawieniem się na rynku nieruchomości i condohoteli panowała bańka. - Jak widać ta bańka nie pękła, bo żaden z podmiotów condohotelowych nie jest w drastycznej sytuacji. Wszyscy mają ciężko, próbują ratować biznesy i przetrwać ten rok - powiedział w programie "Money. To się liczy" Jan Wróblewski, członek zarządu Zdrojowa Invest & Hotels. - Na inwestycji nie zawsze się zarobi, na koronakryzysie do tej pory straciłem 80 mln zł, do końca roku strat nie prognozuję, prognozy sięgają maksymalnie na 3 miesiące, działamy dziś zupełnie inaczej. Kolejne inwestycje będą wstrzymywane, skupiamy się na restrukturyzacji i spłacaniu zobowiązań. Nie jestem w stanie w 100 proc. powiedzieć, że przetrwamy - dodał.

0
0
196
Podziel się
Komentarze (196)
zobacz więcej komentarzy (196)
bEsmLyIN
KOMENTARZE
(196)
bost
rok temu
Co za problem. Sasin tyle wydaje w jeden dzień
Ola
rok temu
Jeśli stracił to miał, ciekawa jestem ile zapłacił podatku.
Ida
rok temu
Proponuję takie wyliczenie : obostrzenia związane z pandemią trwają od trzech miesięcy czyli 80 milionów podzielić przez trzy to jest ponad 25 milionów . Ile hotel musiałby mieć pokoi i ile zarabia na jednym gościu hotelowym, żeby zarobić 25 milionów w ciągu miesiąca ???? Wiec na pewno tyle nie stracił. Również teoria, że OBRORTY SPADŁY o 80 milionów jest dość ryzykowna. To suma z gwiazd zdarta. Wyobrażam sobie, że 800 000 mogłoby być adekwatna kwotą. Ale jeszcze to policzę.
bEsmLyJf
Mojnik
rok temu
Boże jaki in biedny, trzeba zrobić dla niego zrzutkę ! Mam odłożone prawie 80mln to znaczy 3700zl ale chętnie oddam Panu bo pan taki stratny a ja zwykły parkingowy będę pana podziwiał i klaskał panu i cieszył sie szczęściem pańskim i sukcesami.... a może jednak wolny rynek i czasem ktos zarobi a ktos straci i wie pan co nie bardzo uśmiecha się żeby rząd panu pomógł bo tam pieniądze nie biorą się z bankomatu tylko z podatku z mojej pracy i nie życzę sobie aby były rozdawane takim biznesmenom jak pan... do zwężenia
Hmmmmm
rok temu
Jak my wszyscy, to jakie wielkie korzysci majatkowe byly przed skoro w 4 miesiace ‘Traci’ sie 80 mln
...
Następna strona