Trwa ładowanie...
bEErOuKZ
Notowania
Przejdź na

Subwencje z PFR. Dla kogo umorzenie? "Dziś wydamy pierwszych 4 tysiące decyzji"

- Dzisiaj jest pierwszy dzień, kiedy PFR będzie podejmował decyzje, na wniosek przedsiębiorców, o umorzeniu subwencji, które były udzielane przed rokiem mikro-, małym, średnim przedsiębiorcom - mówił Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju, w programie "Money. To się liczy". Jak dodał, w ostatnim miesiącu do Funduszu wpłynęło 250 tys. wniosków firm o umorzenie. Jak złożyć wniosek? - Wszyscy przedsiębiorcy powinni złożyć takie wnioski za pośrednictwem bankowości elektronicznej - mówił Paweł Borys. - Zakładamy, że zdecydowana większość firm to umorzenie w wysokości średnio około 60 proc. uzyska, bo większość firm utrzymała zatrudnienie - dodał. Według Pawła Borysa, PFR dzisiaj wyda pierwsze 4 tys. decyzji ws. umorzenia subwencji.

31-05-2021
17 reakcji
0
2
15
Podziel się
Komentarze (15)
zobacz więcej komentarzy (15)
bEErOuLl
KOMENTARZE
(15)
Beneficjent
4 miesiące temu
Wszyscy przedsiebiorcy powinni złożyć wniosek? Banki publikowały inne informacje..."Jeśli nie wyślesz oświadczenia o rozliczeniu w ciągu 10 dni roboczych, PFR obliczy kwotę umorzenia i wyda decyzję na podstawie danych dostępnych w rejestrach publicznych." Czy niezłożenie wniosku jednakze spelnienie warunkow do umorzenia skutkuje oddaniem calej subwencji?
obywatel
4 miesiące temu
Termin już się wcześniej rozpoczął....
Diagnoza
4 miesiące temu
Co z prywatną praktyką qinekoloqiczną w Fordonie przy ul Bora Komorowskiego . Niby była nieczynna i niby był spadek
bEErOuLD
Bankrut
4 miesiące temu
A abolicja na niezapłacone składki ZUS
a miało być t...
4 miesiące temu
Samo utrzymanie zatrudnienia nie wystarczy. Jeśli nie ma starty na sprzedaży i PKD z dodatkowymi obostrzeniami to oddajesz ponad 50%. Wiem, bo u nas przy kontynuacji działalności i zachowanym zatrudnieniu umorzyli 47%..