Trwa ładowanie...
bEpzPDkl

Notowania

Przejdź na

Tarcza finansowa będzie przedłużona? Decyzja do końca lipca

- Poczekajmy do końca lipca, czasu jest jeszcze całkiem sporo - tak o decyzjach o ewentualnym przedłużeniu tarczy finansowej mówi prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys. Gość programu "Money. To Się Liczy" zwraca uwagę, że w ostatnich dniach widać już mniejsze zainteresowanie wsparciem niż na starcie programu. Przypomnijmy, że o subwencje można ubiegać się do końca lipca. Dla dużych firm termin jest zaś wydłużony do końca roku. - Jeśli chodzi o duże firmy, to pieniądze powinny dostać w ciągu 3-6 tygodni. To i tak bardzo szybko - mówi Paweł Borys. Jak dodaje, PFR będzie publikował wszystkie kwoty na swojej stronie internetowej. - Chcemy, żeby to było przejrzyste i żeby obywatele widzieli, kto i ile pieniędzy dostał od państwa - puentuje prezes Funduszu.

0
0
17
Podziel się
Komentarze (17)
zobacz więcej komentarzy (17)
bEpzPDkx
KOMENTARZE
(17)
sylwek
rok temu
Patrząc na licznik na stronie PFR, widzę, że przedsiębiorców którzy dostali pomoc jak ja jest wielu :) To jednak nie dziwi, bo sam program jak i wniosek był prosty, logiczny a subwencje szybko trafiły na konto.
Darek
rok temu
To chyba dobrze nie? Tarcza sie sprawdza - naprawdę działa i pomaga ludziom w zachowaniu biznesów. Ja sam skorzystałem z subwencji. I mimo że bałem sie że nie dam rady z wnioskiem to z poradnikiem ze strony PFR udało się od razu
ja
rok temu
Ci, co dają się przekupić rozdawnictwem chyba nie rozumieją, że żaden rząd nie ma własnych pieniędzy. Rozdawana kasa jest naszą wspólną kasą (która mogłaby pójść na utworzenie miejsc pracy, remonty dróg, poprawę bezpieczeństwa, darmowe przedszkola itp.) lub zaciągniętym długiem, który też my będziemy musieli oddać. Zapłacimy wszyscy. Właśnie trwa największy transfer majątku od ludzi zaradnych, pracowitych i kompetentnych do nieudolnych, leniwych i o niskich kwalifikacjach. Jako że jestem przedsiębiorczy i bez dzieci, nie mam złudzeń. Nic nie dostanę, a wręcz będą mnie łupić podatkami i coraz większym ZUSem. Ode mnie głównie zależy jak mi się wiedzie i jak będę żył na starość. Żaden polityk czy partia mi nie pomoże. Zobaczcie sobie ksią,zke pt. Emery tura nie jest Ci potzerbna. Nawet przy ograniczonych zasobach rozsądne i systematyczne działania pozwalają zbudować dla siebie finansowe bezpieczeństwo, a nawet finansową wolność i zostawić coś dzieciom.
bEpzPDkP
Pracownik
rok temu
dziwny rząd nie nagradza pracujacych tylko leniuchujących .Dopłaty do firm powinny być tylko dla tych co zwiększą produkcję.
rtt
rok temu
No I bardzo Dobrze !! po to są Urzędy, żeby Kontrolować !! Zwykłych Kowalskich tyż !!!