Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Marcin Walków
Marcin Walków
|
aktualizacja

To dziś największa bolączka lotnictwa. "Ludzi jest o połowę mniej"

- Od półtora roku lotnictwo w Europie boryka się z ogromnymi problemami kadrowymi. Oczekiwania pracowników przekładają się na to, że próbują wymuszać na pracodawcach roszczenia strajkami. A to uderza w regularność operacji lotniczych i czas obsługi na lotniskach - powiedział Andrzej Kobielski, członek zarządu linii lotniczej Enter Air, w programie "Money.pl". Podał przykład ze swojego doświadczenia: po dwugodzinnym locie do Polski, drugie tyle trzeba było czekać na lotnisku na bagaż. Podkreślił, że pasażerowie muszą przygotować się na zakłócenia w podróży. - Samoloty latają już prawie jak przed pandemią, a ludzi jest o połowę mniej - dodał.

infrastruktura
wideo
58
Podziel się:
KOMENTARZE
(58)
wiesia
10 miesięcy temu
skoro ludzi jest połowę a samoloty latają jak wcześniej to znaczy że wcześniej ludzi było dwa razy za dużo...
charles
10 miesięcy temu
Akurat enter air i tak nie ma dużych opóźnień jak porównuję z innymi liniami. A strajki czy brak personelu to takie kwestie nad którymi ciężko zapanować i trzeba się z tym liczyć wybierając taki środek transportu.
Pamiętliwy
10 miesięcy temu
Tylko przypomnę, że piloci mieli obowiązkowe szczepienia na kowida.
juras
10 miesięcy temu
Dziwne, problemy nie przeszkadzają liniom lotniczym nadal tkwić w zapchanych kołchozach zamiast korzystać z lokalnych lotnisk jak Radom
Tokapi
10 miesięcy temu
Ale dziś był artykuł na waszym portalu że pokolenie z nie chce pracować a ci którzy już ewentualnie by popracowali to jako influencerzy. To skąd to zdziwienie.
...
Następna strona