Trwa ładowanie...
bEshWNQR

Notowania

Przejdź na

Wakacje w Polsce czy za granicą? Biura podróży reagują na sytuację

Koronawirus wpłynął na decyzję o tym, gdzie Polacy spędzą wakacje. Jednak granice się otwierają, więc zagraniczna wycieczka może okazać się atrakcyjna. - Biura podróży poszerzają ofertę krajową, bo zainteresowanie nią jest bardzo duże. Jednak z dnia na dzień zainteresowanie wycieczkami zagranicznymi rośnie. Spodziewamy się, że kiedy będzie już możliwość polecenia do Grecji, Egiptu czy Turcji, to wrócimy do odmrożenia nastrojów - powiedziała w programie specjalnym WP "Newsroom" Klaudyna Fudala, wakacje.pl. - To, co jest nowością w tym sezonie, to wakacje zagraniczne z własnym dojazdem. Biura podróży dają taką możliwość i poszerzają również taką ofertę - dodała.

73 reakcje
31
10
32
Podziel się
Komentarze (32)
zobacz więcej komentarzy (32)
bEshWNRd
KOMENTARZE
(32)
Alicja
rok temu
Stawiam na Polskę. Trzeba też trochę rozruszać tę gospodarkę. Ja mam nadzieję, że jakoś to będzie. Moim zdaniem Wawka też da się lubić, chociaż wydam pieniądze na dobre jedzenie w buena vista social food.
Luiza
rok temu
Ja to liczę że uda mi się wyrwać na zagraniczne wakacje last minuta. W tamtym roku poleciałam tak enterem na Kanary i było super! Nasz Bałtyk jakoś mnie nie przekonuje
bolo
rok temu
z takimi cenami przy tak zimnej i brudnej wodzie w baltyku - never !
bEshWNRv
Ona
rok temu
Bałtyk jest piękny dla tego kto nie widział Śródziemnego i Morza czerwonego
Syrenka
rok temu
Dokładnie nie przyjeżdżajcie nad Bałtyk , nie chcemy tu was .
...
Następna strona