Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Afera podsłuchowa w PO. Schetyna: To nie będą dla nas łatwe wybory

0
Podziel się:

Kolejna odsłona afery taśmowej nie destabilizuje sytuacji w kraju i nie ma też negatywnego wpływu na wizerunek Polski za granicą - przekonuje szef MSZ.

Afera podsłuchowa w PO. Schetyna: To nie będą dla nas łatwe wybory
(Wrocław Global Forum)
bEUUbcHp

Minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna podczas Global Forum we Wrocławiu przekonywał, że kolejna odsłona afery taśmowej nie destabilizuje sytuacji w kraju i nie ma też negatywnego wpływu na wizerunek Polski za granicą.

- Wnioski o skrócenie kadencji parlamentu nie mają żadnych szans. Nic takiego strasznego w Polsce się nie stało - mówi Schetyna. W jego ocenie nagłe zmiany w składzie rządu również nie mają wpływu na stabilną pozycję Polski.

bEUUbcHr

W ocenie ministra nie można mówić tutaj o sytuacji, która wymknęła się spod kontroli - Prezydent konsultuje kandydatury na ministerialne stanowiska z panią premier i w przyszłym tygodniu należy spodziewać się stosownych decyzji - uspokaja szef resortu spraw zagranicznych. .

Grzegorz Schetyna powiedział również, że ma świadomość co do tego, że najbliższe wybory dla jego partii będą niezwykle trudne. - Trzeba odbudować wiarygodność i podjąć trudne, twarde decyzje personalne i w ten sposób odzyskać zaufanie Polaków. To dla nas najważniejsze wyzwanie - powiedział Schetyna.

Czytaj więcej w Money.pl

bEUUbcHx
bEUUbcHS
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)