Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Awbud rozbuduje fabrykę niemieckiego producenta klimatyzacji samochodowej

0
Podziel się:

Awbud zawarł z Eberspächer Climate Control Systems umowę, której przedmiotem jest przebudowa i rozbudowa zakładu produkcyjnego inwestora w Godzikowicach (gm. Oława). Wartość umowy to ryczałtowo 28,81 mln zł netto.

Awbud rozbuduje fabrykę niemieckiego producenta klimatyzacji samochodowej
(Eberspächer Climate Control Systems/materiały prasowe)
bETKYJjF

Awbud zawarł z Eberspächer Climate Control Systems jako inwestorem umowę, której przedmiotem jest przebudowa i rozbudowa zakładu produkcyjnego inwestora w Godzikowicach (gm. Oława). Zakład budowany jest od ubiegłego roku i już rozpoczęto rekrutację pracowników.

Zakończenie realizacji przedmiotu umowy zostało określone na 15 listopada 2016 r., czytamy w komunikacie. Będzie to druga faza realizacji projektu pod nazwą "Przebudowa i rozbudowa Zakładu Eberspaecher w Godzikowicach". Wartość umowy to ryczałtowo 28,81 mln zł netto.

W październiku 2015 r. Awbud zawarł umowę na budowę zakładu produkcyjnego firmy Eberspächer Climate Control Systems w Godzikowicach koło Oławy, za ryczałtowo 25,9 mln zł netto. Termin zakończenia prac przypadał w marcu tego roku.

bETKYJjH

Niemiecka firma zajmuje się produkcją układów wydechowych do samochodów osobowych oraz układów klimatyzacyjnych do samochodów i autobusów.

Awbud to wyspecjalizowana grupa budowlana, prowadząca działalność w 6 obszarach: budownictwa komercyjnego i ogólnego, realizacji obiektów przemysłowych, rewitalizacji obiektów, realizacji w obszarach ekologii i energetyki, prac instalacyjnych, prac żelbetowych. Od marca 2011 roku firma obecna jest na rynku podstawowym GPW.

bETKYJki
budownictwo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)