Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Kogo komu przedstawić? Kto pierwszy podaje rękę? Ekspert wyjaśnia zasady savoir vivre'u [WIDEO]

Kogo komu przedstawić? Kto pierwszy podaje rękę? Ekspert wyjaśnia zasady savoir vivre'u

Kogo najpierw przywitać: prezesa czy towarzyszącą mu kobietę? Kto pierwszy podaje rękę: wchodzący czy witający? Czy całowanie w rękę jest na miejscu? Kogo komu przedstawić? Te i inne wątpliwości dotyczące savoir vivre'u wyjaśnia Łukasz Walewski w nowym programie "Etykieta według Walewskiego".

Podaje szczegółowe zasady rządzące etykietą, który przydadzą się w życiu prywatnym i biznesie. Pokazuje także, jak stosować je w różnych sytuacjach w zależności od kontekstu. O tym wszystkim - w pierwszym odcinku dotyczącym powitań.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Czytaj także
Polecane galerie
Bolek
2018-09-26 18:02
W Polsce tytulomania, na zachodzie każdemu po imieniu. Kogo obchodzi że jaki pajac jest prezesem to jego sprawa, śmieszne jest te całowanie w rękę jak średniowiecze.
Benia
2018-09-26 15:19
Czy na pewno taka kolejność przy powitaniu par? Czytałam, że najpierw panie witają się ze sobą, następnie panie z panami, na końcu panowie ze sobą. Mówił to specjalista od protokołu dyplomatycznego.
info
2018-09-26 14:53
Wszędzie musicie wciskać te filmy? Co drugi artykuł to materiał filmowy. Ludzie przestali już czytać, czy szukacie miejsca na wciśnięcie komuś dywanu z reklamy? Właśnie przez to przeniosłem się tutaj z onetu, a teraz wy robicie to samo.
Pokaż wszystkie komentarze (23)