Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kaczyński jako Che Guevara w spocie PO. Poseł PiS wzburzony

422
Podziel się

Poseł Dominik Tarczyński oburzony spotem Platformy Obywatelskiej. Partia opozycyjna w wideo zaprasza na Marsz Wolności i przedstawia wizerunki: Jarosława Kaczyńskiego jako Che Guevary i Antoniego Macierewicza jako Bin Ladena. Tarczyński odpowiada: "Do głębi serca brzydzę się wami".

Takimi obrazkami opozycja promuje Marsz Wolności
Takimi obrazkami opozycja promuje Marsz Wolności (twitter.com)
bDXWxqaJ

Poseł PiS Dominik Tarczyński oburzony spotem Platformy Obywatelskiej. Partia opozycyjna w wideo zaprasza na Marsz Wolności i przedstawia wizerunki: Jarosława Kaczyńskiego jako Che Guevary i Antoniego Macierewicza jako Bin Ladena. Tarczyński odpowiada: "Do głębi serca brzydzę się wami".

Parlamentarzysta PiS zauważył w oficjalnym spocie Platformy szczególnie ujęcia z jednej z manifestacji. Na dwóch transparentach czołowi politycy partii rządzącej przedstawiani są jako komunista Che Guevara i terrorysta Osama Bin Laden.

Tarczyński zareagował emocjonalnym wpisem na Twitterze.

bDXWxqaL

"PO zaprasza na swój marsz. W oficjalnym spocie pokazują Prezesa Kaczyńskiego jako komunistycznego zbrodniarza Che Guevarę, a Ministra Macierewicza jako terrorystę Bin Ladena. Osiągnęliście dno, którym się brzydzę. Do głębi serca brzydzę się wami" - pisze polityk PiS.

Pod wpisem Tarczyńskiego uaktywnili się jego zwolennicy, którzy z kolei zaprezentowali... przerobione wizerunki polityków Platformy.

bDXWxqaR

Marsz Wolności, organizowany przez opozycję, rozpocznie się w sobotę 12 maja o 13.00 na rondzie de Gaulle'a w Warszawie. Manifestacja przejdzie Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem na Plac Zamkowy.

Poniżej cały spot zachęcający do udziału w manifestacji.

bDXWxqaS

Politycy PO zapowiadają, że to ma to być demonstracja walki m.in. o wolne wybory.

Zobacz także: Zobacz: Hofman o konwencji PiS. "Walec, który przejechał się po opozycji"
bDXWxqbm
wiadomości
KOMENTARZE
(422)
emerytka jadz...
3 lata temu
No prosze zabolalo!?Ale jak wieszali zdjecia opozycjonistow to bylo cacy????HIPOKRYTA
patriota
3 lata temu
A co, tylko wam wolno??? Ile obrzydliwych spotów wyprodukowaliście szkalujących dobre imię największego polskiego polityka Donalda Tuska???
ala
3 lata temu
nigdy i nigdzie na świecie PO
bDXWxqbn
pogromca
3 lata temu
Panie Tarczyński spokojnie. Takie spoty Polacy ocenią, bo są mądrzy. Takiej totalnej opozycji po wyborach już nie będzie. Oni to wiedzą i to jest ich krzyk agonalny.
warszawianka
3 lata temu
a ja tobą tarczyński dno
...
Następna strona