Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Macierewicz zapowiedział w Brukseli: Polska włącza się w działania przeciwko ISIS

Macierewicz zapowiedział w Brukseli: Polska włącza się w działania przeciwko ISIS

Fot. PAP/Rafał Guz

Polska włącza się w działania koalicji przeciwko Państwu Islamskiego. Zapowiedział to w Brukseli minister Antoni Macierewicz w czasie spotkania ministrów obrony krajów NATO.


Jak wyjaśniał, chodzi przede wszystkim o działania wywiadowcze i szkolenia na rzecz oddziałów, które walczą z islamistami. Według Antoniego Macierewicza, szczegóły zostaną dopracowane dopiero w najbliższych tygodniach.

Minister nie powiedział, czy Polska włączy się w samą operację militarną.

Polska, wojsko, antoni macierewicz, isis
IAR
Czytaj także
Polecane galerie
jajan
62.182.213.* 2016-03-23 05:56
jakim cudem,przecież parę dni temu mówił,że polska armia jest niezdolna do obrony kraju.to co osłabi obronę jescze bardziej.coś to kupy się nie trzyma.
WolnyPolak
185.24.27.* 2016-02-11 16:00
Panie Macierewicz zachowuje się Pan tak jakoby Polska była potęgą militarną , niech Pan pamięta , wchodzenie w koalicję w walce z Isis a zarazem przyjmowanie uchodzców wiąże się z ewidentnym strzeleniem sobie w kolano , jeśli ktokolwiek poniesie jaki kolwiek uszczerbek na zdrowiu od uchodzców niech Pan wie że jest Pan posrednio odpowiedzialny za dolanie oliwy do ognia ..... do bardzo głupie i nie rozsądne posunięcie no ale cóż jeśli Prezes walczy z wiatrakami to i Pan może .... tylko małe sprostowanie worek bity nie oddaje a muslim Odda. Życzę rozwagi w podejmowaniu decyzji na przyszłość.
3xxyyzz
95.51.202.* 2016-02-11 10:26
duży chłopiec bawi się w wojnę, szkoda, że nic dobrego z tej zabawy nie wyniknie
Zobacz więcej komentarzy (24)