Notowania

Przejdź na

Mateusz Morawiecki zastąpi Beatę Szydło? Wicepremier: "to jak dyskusja o lodzie na Saharze"

Jedna czwarta Polaków chciałaby, żeby Morawiecki zastąpił obecną premier na stanowisku szefa rządu - wynika z sondażu SW Research. - Takie spekulacje to jak dyskusja o lodzie na Saharze - kwituje wicepremier i minister finansów i rozwoju.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Jacek Dominski/REPORTER)

W czwartek wieczorem Morawiecki był pytany o tę kwestię w TVP Info. Według opublikowanych w czwartek wyników sondażu przeprowadzonego na zlecenie "Rzeczpospolitej", obecnego wicepremiera na miejscu Beaty Szydło widziałaby jedna czwarta Polaków.

Wcześniej portal opublikował tekst o możliwej roszadzie na fotelu prezesa rady ministrów, temat pojawiał się też między innymi w "Dzienniku".

- Ja wiem, że dziennikarze mają do wyrobienia wierszówkę, ale takie spekulacje to jak dyskusja o lodzie na Saharze - skwitował sprawę Morawiecki.

Morawiecki dla money.pl: jesteśmy po bezpiecznej stronie mocy

Tagi: mateusz morawiecki, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
08-06-2017

joannaMorawieckiego pogięło już totalnie. Właśnie wspomniał o Sadurskiej - pani mecenas. Człowieku nie poniżaj się, przyucz się tytułów bo będziesz … Czytaj całość

08-06-2017

troche wiedzyproponuje zastapic ich wszystkich... a tak na marginesie to zna ktos moze strone do tej akcji ze zbieraniem podpisow, aby ich postawic wszystkich … Czytaj całość

08-06-2017

poopp..Morawiecki to taki populista co duzo mowi malo robi....to samo tatus..precz z klanem Morawieckich nieudacznikow

Rozwiń komentarze (13)