Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Mateusz Morawiecki zastąpi Beatę Szydło? Wicepremier: "to jak dyskusja o lodzie na Saharze"

Mateusz Morawiecki zastąpi Beatę Szydło? Wicepremier: "to jak dyskusja o lodzie na Saharze"

Fot. Jacek Dominski/REPORTER

Jedna czwarta Polaków chciałaby, żeby Morawiecki zastąpił obecną premier na stanowisku szefa rządu - wynika z sondażu SW Research. - Takie spekulacje to jak dyskusja o lodzie na Saharze - kwituje wicepremier i minister finansów i rozwoju.

W czwartek wieczorem Morawiecki był pytany o tę kwestię w TVP Info. Według opublikowanych w czwartek wyników sondażu przeprowadzonego na zlecenie "Rzeczpospolitej", obecnego wicepremiera na miejscu Beaty Szydło widziałaby jedna czwarta Polaków.

Wcześniej portal opublikował tekst o możliwej roszadzie na fotelu prezesa rady ministrów, temat pojawiał się też między innymi w "Dzienniku".

 

 

- Ja wiem, że dziennikarze mają do wyrobienia wierszówkę, ale takie spekulacje to jak dyskusja o lodzie na Saharze - skwitował sprawę Morawiecki.

Morawiecki dla money.pl: jesteśmy po bezpiecznej stronie mocy

 

 

Sprawa Morawieckiego na fotelu premiera wraca po raz kolejny. Już w kwietniu 2016 roku pojawiały się spekulacje, że gdyby doszło do rekonstrukcji rządu, miałby on największe szanse na zajęcie miejsca Szydło.

Czytaj także
Polecane galerie
anka480
2017-06-09 12:00
U was wszystko możliwe,nawet śnieg na Saharze !!!
Velká Morava
2017-06-09 11:06
Wielka Moravia powstała na miejscu królestwa Samona już raz była.:)) Powrót dynastii. Mogą inni nowe stare rody zakładać, to mogą i aktualnie rządzący.
irenka
2017-06-09 10:07
Jak tak bardzo opozycja chce zmiany, to znaczy, że Pani Premier Szydło jest bardzo dobrym Premierem !!!
Pokaż wszystkie komentarze (13)