Notowania

praca kierowcy
17.11.2017 10:18

"To najtrudniejsza branża świata". Witold Odrobina sprawdza, jak wygląda praca zawodowego kierowcy

Ryzykują zdrowiem i życiem w pracy. Tygodniami nie widzą rodzin i znajomych. Nie odpoczywają, jedzą niezdrowo i ścigają się z czasem przez tysiące kilometrów. Kierowcy TIRów to najbardziej poszukiwani pracownicy w Polsce. W kolejnym odcinku "Więcej Polski" Witold Odrobina sprawdza, jak wygląda dzień zawodowego kierowcy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP)

Ryzykują zdrowiem i życiem w pracy. Tygodniami nie widzą rodzin i znajomych. Nie odpoczywają, jedzą niezdrowo i ścigają się z czasem przez tysiące kilometrów. Kierowcy TIR-ów to najbardziej poszukiwani pracownicy w Polsce. W kolejnym odcinku "Odrobina Więcej Polski" Witold Odrobina sprawdza, jak wygląda dzień zawodowego kierowcy.

Tagi: praca kierowcy, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
17-11-2017

kopciuszeknajtrudniejsza branza to byc pismakiem w wp, bo kierowcy to lenie nieroby i maja sie dobrze szczegolnie na przerwach byle baba moze ta robote … Czytaj całość

17-11-2017

MareeekMiałem firmę transportową, byłem też kierowcą. Spokojnie kierowy cięzarówek za darmo nie jeżdżą. Matury tez nie muszą mieć. Pieniążki duuże zarabiają.

17-11-2017

PabloTrochę przesada. Kierowcy to teraz królewicze którym się płaci dobre pieniądze.,a robić im się nie chcę bo mają w czym wybierać,gdyby pracodawca … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (30)