Notowania

cba
31.08.2018 11:37

Śledztwo w sprawie nieprawidłowości w ZCh Police. CBA przeszukało mieszkanie wiceprezesa

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego przeszukali mieszkanie wiceprezesa Grupy Azoty Zakładów Chemicznych Police Tomasza P. Miało to związek ze śledztwem ws. nieprawidłowości w ZCh Police.

Podziel się
Dodaj komentarz
Śledztwo dotyczy niegospodarności w Policach.

Informację podało Radio Szczecin, a potwierdził ją w rozmowie z PAP rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Szczecinie Marcin Lorenc.

Zobacz: Spółki Skarbu Państwa trzeba odpolitycznić. Jest jeden sposób

Śledztwo dotyczy niegospodarności i zostało wszczęte w tym roku. - Śledztwo dotyczące niegospodarności w Zakładach Chemicznych Police jest prowadzone w Prokuraturze Regionalnej w Szczecinie i na obecnym etapie postępowania mogę jedynie potwierdzić, że przeprowadzono czynności przeszukania. Zrobiła to szczecińska Delegatura CBA w miejscu zamieszkania wiceprezesa zarządu Zakładów Chemicznych Police SA oraz jego syna - powiedział Lorenc.

Radio Szczecin podaje z kolei, że sprawa dotyczy przetargu z początku ubiegłego roku organizowanego przez Police.

Dziennikarzom nie udało się skontaktować z wiceprezesem Tomaszem P.; przebywa w Stanach Zjednoczonych. Tomasz P. - według informacji radia - był brany pod uwagę jako kandydat PiS-u na burmistrza Polic w nadchodzących wyborach.

Zakłady w Policach należą do Grupy Azoty.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: cba, police, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
31-08-2018

Jan 235Śledztwo dotyczy przetargu z ubiegłego roku... Znaczy przetarg prowadzili swoi, czyli PIS-owcy. Nie dość im pensje po 80 tyś zł trzeba jeszcze robić … Czytaj całość

31-08-2018

LechPiS to złodzieje

31-08-2018

TomCo za bzdury piszecie sesacja

Rozwiń komentarze (5)