Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Provident ogłasza rekrutację. Chce zatrudnić w Polsce nawet 1000 osób

0
Podziel się:

Kampania rekrutacyjna potrwa od 7 września do końca października 2015 roku.

Provident ogłasza rekrutację. Chce zatrudnić w Polsce nawet 1000 osób
(reynermedia/flickr (CC BY 2.0))

Provident Polska zamierza zatrudnić do 1000 osób w ramach zespołu doradców współpracujących z firmą. Kampania rekrutacyjna potrwa od 7 września do końca października 2015 roku.

"W związku z dynamicznym rozwojem Provident Polska rozpoczyna ogólnopolską kampanię rekrutacyjną. Nawet 1000 osób może trafić do zespołu doradców współpracujących z firmą. Zgłoszenia przyjmowane są na terenie całego kraju" - czytamy w komunikacie.

- Szczególnie zależy nam na podjęciu współpracy z osobami posiadającymi doświadczenie w aktywnej sprzedaży, pozyskiwaniu i obsłudze klientów oraz umiejętności korzystania z internetu i nowoczesnych technologii - powiedziała kierownik personalny Provident Polska Aneta Trzcińska.

Provident Polska jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także - w ramach notowań równoległych - na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą wchodzącą w skład IPF. Firma oferuje pożyczki 2,6 mln klientów w ośmiu krajach europejskich.

Notowania International Personal Finance, właściciela Providenta na GPW w tym roku

wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)