Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rekonstrukcja rządu w ciągu paru tygodni. Morawiecki u prezesa PiS

23
Podziel się:

Rekonstrukcja rządu ma się rozpocząć po Trzech Króli.

Nie jest tajemnicą, że wszelkie kroki są wpierw konsultowane z prezesem Kaczyńskim.
Nie jest tajemnicą, że wszelkie kroki są wpierw konsultowane z prezesem Kaczyńskim. (Jacek Dominski/REPORTER)
bEKzFhBx

We wtorek w gabinecie prezesa Jarosława Kaczyńskiego gościł premier Mateusz Morawiecki i inny ważni działacze Prawa i Sprawiedliwości.

Rekonstrukcja rządu ma się rozpocząć po Trzech Króli. Nie jest tajemnicą, że wszelkie kroki są wpierw konsultowane z prezesem Kaczyńskim. We wtorek premier Morawiecki został sfotografowany przez reporterów "Faktu" podczas wizyty przy Nowogrodzkiej.

Czy podczas ważnego spotkania u prezesa podjęte zostały decyzje? Jak przypomina dziennik, premier zapowiedział, że rząd chce zamknąć temat rekonstrukcji w ciągu paru tygodni.

bEKzFhBz
Zobacz także: Rekonstrukcja czy tylko lifting?

– Trzech Króli i potem jest czas na rekonstrukcję. Na pewno wraz z kierownictwem politycznym będziemy rozmawiać. Oczywiście z panem prezydentem w najbliższych - myślę - paru tygodniach - po to, żeby rzeczywiście ten temat zamknąć i bardzo ostro ruszyć do roboty w wielu obszarach – wskazywał cytowany przez dziennik premier Morawiecki.

W gabinecie prezesa nie zabrakło i innych ważnych działaczy PiS jak choćby ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego czy jednego z najbliższych współpracowników prezesa – Joachima Brudzińskiego.

bEKzFhBF

Na Nowogrodzkiej pojawiła się również typowana przez media w giełdzie nazwisk na nowego ministra finansów obecna wiceminister Teresa Czerwińska.

bEKzFhCa
wiadomości
gospodarka
KOMENTARZE
(23)
nick
4 lata temu
Oni już sami zdają sobie sprawę, że coś jest nie tak...obłudnicy...Wspaniały Rząd..same sukcesy...a połowa do wymiany....i co o tym sądzić?
arkadiusz
4 lata temu
Wasza arogancja władzy Panie Prezesie zaczyna frustrować nas waszych wyborców .Wezcie sobie to do serca bo w 2019r zagłosujemy inaczej???
ewa
4 lata temu
to chyba prezes powinien zgłaszać się u premiera ???
bEKzFhCb
antoś
4 lata temu
prezio ciągle widzi na niebie tu154 dlatego widać przerażenie w jego ślepiach
marta
4 lata temu
Jak on zarobił tyle milinów, jak gość nie samodzielny.
...
Następna strona