Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Rekonstrukcja rządu w ciągu paru tygodni. Morawiecki u prezesa PiS

Rekonstrukcja rządu w ciągu paru tygodni. Morawiecki u prezesa PiS

Nie jest tajemnicą, że wszelkie kroki są wpierw konsultowane z prezesem Kaczyńskim. Fot. Jacek Dominski/REPORTER
Nie jest tajemnicą, że wszelkie kroki są wpierw konsultowane z prezesem Kaczyńskim.

We wtorek w gabinecie prezesa Jarosława Kaczyńskiego gościł premier Mateusz Morawiecki i inny ważni działacze Prawa i Sprawiedliwości.

Rekonstrukcja rządu ma się rozpocząć po Trzech Króli. Nie jest tajemnicą, że wszelkie kroki są wpierw konsultowane z prezesem Kaczyńskim. We wtorek premier Morawiecki został sfotografowany przez reporterów "Faktu" podczas wizyty przy Nowogrodzkiej.

Czy podczas ważnego spotkania u prezesa podjęte zostały decyzje? Jak przypomina dziennik, premier zapowiedział, że rząd chce zamknąć temat rekonstrukcji w ciągu paru tygodni.

Rekonstrukcja czy tylko lifting?

 


 

– Trzech Króli i potem jest czas na rekonstrukcję. Na pewno wraz z kierownictwem politycznym będziemy rozmawiać. Oczywiście z panem prezydentem w najbliższych - myślę - paru tygodniach - po to, żeby rzeczywiście ten temat zamknąć i bardzo ostro ruszyć do roboty w wielu obszarach – wskazywał cytowany przez dziennik premier Morawiecki.

W gabinecie prezesa nie zabrakło i innych ważnych działaczy PiS jak choćby ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego czy jednego z najbliższych współpracowników prezesa – Joachima Brudzińskiego.

Na Nowogrodzkiej pojawiła się również typowana przez media w giełdzie nazwisk na nowego ministra finansów obecna wiceminister Teresa Czerwińska.

Czytaj także
Polecane galerie
nick
2018-01-09 16:17
Oni już sami zdają sobie sprawę, że coś jest nie tak...obłudnicy...Wspaniały Rząd..same sukcesy...a połowa do wymiany....i co o tym sądzić?
arkadiusz
2018-01-05 18:38
Wasza arogancja władzy Panie Prezesie zaczyna frustrować nas waszych wyborców .Wezcie sobie to do serca bo w 2019r zagłosujemy inaczej???
ewa
2018-01-05 18:16
to chyba prezes powinien zgłaszać się u premiera ???
Pokaż wszystkie komentarze (23)