Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
amazon
05.02.2018 13:16

Śmierć w polskim Amazonie. Pracownik pracował zaledwie osiem dni

Na terenie polskiego oddziału Amazona w Szczecinie-Kołbaskowie po nocnej zmianie znaleziono martwego pracownika – dowiedział się money.pl.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Robert Stachnik/REPORTER)
Centrum Amazona w Szczecinie-Kołbaskowie

Na terenie polskiego oddziału Amazona w Szczecinie-Kołbaskowie po nocnej zmianie znaleziono martwego pracownika – dowiedział się money.pl.

Do zdarzenia doszło w sobotę wczesnym rankiem. - Dzienna zmiana musiała czekać na zewnątrz, aż policja, prokuratura i pogotowie skończą czynności. Potem w pracy, ze względu na żałobę, nie było muzyki – mówi nam nasze źródło. Nocna zmiana w szczecińskim zakładzie kończy pracę o 4:30. Poranna zaczyna półtorej godziny później.

Według naszych informacji zmarły pracownik, pan Stanisław, miał 69 lat i pracował w Amazoniezaledwie od ośmiu dni. Tę pierwszą wiadomość potwierdziliśmy w szczecińskiej prokuraturze. Prokurator rejonowy był na miejscu i nadzorował pracę policjantów. – Na tym etapie wykluczyliśmy udział osób trzecich – mówi nam aspirant sztabowy Iwona Grefenheim z policji w Policach.

- Prokuratura prowadzi postępowanie, które ma ustalić wszystkie okoliczności związane z tym zgonem – potwierdza rzecznik prasowa szczecińskiej prokuratury, Joanna Biranowska-Sochalska.

Do sprawy ustosunkował się już polski oddział Amazona. - Jest nam bardzo przykro ze jeden z naszych kolegów zmarł w ostatnia sobotę. Pan Stanisław, mimo ze pracował u nas kilka dni, był ważnym członkiem zespołu - napisała nam Marzena Więckowska, rzeczniczka prasowa Amazona w Polsce.

Inwazja robotów. Zobacz wrocławski poligon Amazona

Tagi: amazon, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
05-02-2018

KasiaWażnym członkiem zespołu to brzmi tak cynicznie ..... Nic a nic im nie wierze zajechali Pana Stanisława

05-02-2018

Czaresław69 lat,wiek emerytalny.Gość powinien odpoczywać na emeryturze a nie dorabiać,taka Polska nasza...

05-02-2018

Cyganka69 lat i jeszcze na nocnej zmianie pracujac fizycznie.Kto tam jest w kadrach ,kto zarządza tymi ludzmi.Pewnie fajo w rurkach koło 30stki,młody … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (388)