Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wystarczył telefon do Putina - i nieuczciwa szefowa trafiła za kratki

0
Podziel się:

Podczas dorocznej konferencji telefonicznej Władimira Putina z mieszkańcami Rosji do prezydenta zadzwonili pracownicy przetwórni ryb na Kurylach, skarżąc się na nieuczciwą szefową. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Wystarczył telefon do Putina - i nieuczciwa szefowa trafiła za kratki
(AFP PHOTO/NATALIA KOLESNIKOVA)
bEKLhjpN

Jak podaje "The Moscow Times", powołując się na informacje agencji TASS, była już dyrektor przetwórni ryb "Ostrownoj" na wyspie Szykotan w archipelagu Wysp Kurylskich została aresztowana 20 kwietnia. Kilka dni wcześniej do Władimira Putina dodzwonili się jej podwładni, skarżąc się na wielomiesięczne zaległości w wypłacie wynagrodzenia i skandaliczne warunki pracy.

Natalia Kaszkarowa na początku tego roku została uznana przez sąd w Jużnosachalińsku za winną niewypłacenia pracownikom wynagrodzeń o łącznej wartości ok. 2 mln rubli. Została wówczas skazana na dwa i pół roku więzienia w zawieszeniu.

Doroczna "gorąca linia telefoniczna" z prezydentem Federacji Rosyjskiej dla wielu obywateli jest okazją do podzielenia się z Władimirem Putinem swoimi codziennymi bolączkami. Daje im też nadzieję na to, że osobiście zaangażuje się on w rozwiązanie ich problemów. W tym roku Putin odpowiadał na pytania Rosjan przez ponad 3,5 godziny.

bEKLhjqq
wiadomości
gospodarka
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)