Notowania

prawo
29.03.2018 16:38

Zarzuty dla Jacka K. "Absurd", "śmiech na sali", "krystalicznie uczciwy"

- To jest absurd – w ten sposób były premier Marek Belka skomentował zatrzymanie wiceministra finansów w rządzie PO-PSL Jacka K. W programie "Money. To się liczy" Belka przekonywał, że urzędnik "był znany jako krystalicznie uczciwy i bardzo ostrożny".

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bartłomiej Zborowski)
Jacka K. oskarżono o to, że na braku jego działań inni zarobili 21 mld zł

- To jest absurd – w ten sposób były premier Marek Belka skomentował zatrzymanie wiceministra finansów w rządzie PO-PSL Jacka K. W programie "Money. To się liczy". Belka przekonywał, że urzędnik "był znany jako krystalicznie uczciwy i bardzo ostrożny".

O zatrzymaniu Jacka K. poinformowała niemal w chwili akcji CBA Telewizja Polska. Około godz. 16:00 dowiedzieliśmy się, że były wiceminister usłyszał zarzut niedopełnienia obowiązków służbowych w celu osiągnięcia korzyści majątkowych przez inne osoby. Zdaniem śledczych chodzi o 21 mld zł. - Trzeba było iść na całość i powiedzieć o 21 trylionach. To jest absurd - komentował wspomnianą kwotę były premier.

Tagi: prawo, marek belka, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
31-03-2018

XdPanie zabierz pan swój podatek !!!!!!!!!!! Miał być czasowy a wyszło jak zawsze OKRADANIE POLAKÓW !!!!!!!!!!!

29-03-2018

jojoPanie Belka ileż to roboty aby znalazły się dowody, jeden wieczór i Mariusz z Zero posiedza przy winku i na rano sa dowody gotowe.

29-03-2018

pistolecikza dwa lata będą ciekawsze aresztowania

Rozwiń komentarze (186)