"Wykorzystaliśmy czas pandemii na odrobienie pracy domowej". FlixBus po raz pierwszy w historii wyszedł na plus
FlixBus wykorzystał czas pandemii na odrobienie pracy domowej i analizę, by zoptymalizować siatkę połączeń. 2022 r. to była praca wokół strategii rentownego wzrostu, czyli aby rosnąć dalej, jednak liczyć to nie tylko ilością przejechanych kilometrów, ale też pieniędzmi. FlixBus jako grupa po raz pierwszy w swojej historii zamknął 2022 r. wynikiem dodatnim EBITDA, jesteśmy na plusie - powiedział Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce, Ukrainie i krajach bałtyckich, w programie Money.pl. Firma nie ujawnia jeszcze wyników finansowych, bo jej sprawozdanie jest audytowane. Nie chce dzielić się też prognozą ruchu na ten rok, bo - jak przyznał Leman - od czasu COVID-19 i pod wpływem kolejnych kryzysów, prognozowanie jest o wiele trudniejsze. - Ponadto mobilność się zmienia, bo zmieniły się trendy - zaznaczył.
Jestem wydawcą newsów i prowadzę sekcję money.pl/mobility, poświęconą transportowi. Specjalizuję się w tematyce rynku lotniczego i motoryzacyjnego. W latach 2016-2021 byłem dziennikarzem i wydawcą w Business Insider Polska. Wcześniej byłem związany z Gazetą Wyborczą, Gazetą Wrocławską i Akademickim Radiem LUZ. Ukończyłem zdrowie publiczne na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz prawo lotnicze na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.