Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wysoka inflacja. Minister Semeniuk: Problem? Jaki problem?

Rząd martwi się wysoką inflacją? - A w którym obszarze produktów widzimy tę wysoką inflację? Wiele uwag ze strony opozycji w kontekście tej szeroko rozumianej inflacji jest zgłaszanych, a ja bym chciała poznać praktyczne przykłady. Możemy mówić, że śmieci w górę i opłaty za wodę w górę, wtedy dotykamy drażliwego tematu współpracy z samorządami i próby stworzenia budżetu. Tak naprawdę, jeśli chodzi o ceny produktów, to w Europie Polska i tak plasuje się na jednym z niższych poziomów, a jednak zarobki wzrosły - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. - Ceny w Polsce nie wzrastają gwałtownie na tle innych krajów Europejskich. A najnowsze dane dotyczące bezrobocia pokazują, że jesteśmy liderem w skali Europy pod względem najniższego poziomu bezrobocia. Nie wydaje się, żebyśmy mówili o zbieżności pędzącej gospodarki z pędzącą inflacją. Tak jak powiedziała, ten wzrost nie jest gwałtowny na tle krajów...

rozwiń
0
0
204
Podziel się
Komentarze (204)
zobacz więcej komentarzy (204)
KOMENTARZE
(204)
Buś
7 miesięcy temu
ona nie wie co to jest inflacja, podobnie jak prezes NBP.
***** ***
rok temu
Jak widać po wypowiedziach przedstawicieli rządu oni żyj w innym świecie są oderwani od rzeczywistości. Tak samo jak te wypowiedzi tej pseudo minister tak samo jak wypowuada się Niwdzielaki,który jasno pokazuje, że nie wie oczym mowiiniema pojęcia o tym co robi. Rzadklamiena każdym kroku.
Jan
rok temu
czy oni wszyscy muszą kłamać, co to za rząd, n-ty raz powtarzam że bezrobocie było ściśle związane z demografią w kraju i wiadomo już było dawno kiedy i jak bezrobocie spadnie. Po drugie ta pani chyba ma inne dane, w Europie wszystkie kraje inflacja 1,5-2,5 % a w Polsce i na Węgrzech ok. 5%. Rząd oparty na kłamstwach - moje kondolencje !!!
Cenzor
rok temu
O blondyna , nie paniusiu my sami robimy zakupy i niestety a może stety mamy dobrą pamięć i potrafimy liczyć . Zresztą dane z UE to wiesz tak instytucja do której polska od lat należy podała , że jesteśmy europejskim liderem jeżeli chodzi o wysokość inflacji . Ale nie będzie nam jakąś wyimaginowana wspólnota mówić jaką my mamy inflację .Jarek , który zapewne od wieków nie był w sklepie sam mówi zapewne , że inflacji nie ma . A jemu przecież wszyscy Polacy wierzą a niektórzy nawet ślepo .
polak
rok temu
Czy w tym pisie nie ma normalnych, wykształconych kobiet..?
...
Następna strona