Trwa ładowanie...
bErLJSXp

Notowania

Przejdź na

Zakaz handlu do zawieszenia. Witucki uważa, że jest na to szansa

Konfederacja Lewiatan zwróciła się z apelem do premiera o wprowadzenie 8 zmian, które wzmocnią tarczę antykryzysową. Wśród postulatów pojawił się ten o otwarcie handlu w niedzielę w czasie zagrożenia epidemiologicznego i przez 180 dni po jego odwołaniu. - Uważamy, że najważniejsze jest ratowanie miejsc pracy. Handel bardzo ucierpiał, więc jeśli można pomóc handlowi, a jednocześnie rozrzedzić ruch, to jest to dobre rozwiązanie - przekonuje Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan. Jego zdaniem, jest na to szansa. - 10 dni temu brałem udział w panelu z panią premier Emilewicz na EKG w Katowicach, gdzie na pytanie o handel w niedzielę odpowiedź nie była bezpośrednio negatywna - mówi Witucki.

0
0
10
Podziel się
Komentarze (10)
zobacz więcej komentarzy (10)
bErLJSXB
KOMENTARZE
(10)
kedzior
rok temu
No tak po co wolne niedziele, zabrać im jeszcze święta niech też pracują a rodzina będzie ich widzieć tylko na zdjęciach. Trzeba być deb...m żeby nie potrafić zrobić zakupów w tygodniu. Marketom chodzi o kasę a nie o ludzi!
Handlowiec
rok temu
Żenujące. Niech pomyślą o pracownikach i o ich rodzinach, a nie tylko o kasie i nabijanie sobie kieszeni
pi_ko
rok temu
Dajcie spokój. Na mojej "wiosce" właściciel, który zawsze stał w niedzielę za ladą stwierdził, że mu to niepotrzebne od poniedziałku do soboty ma wystarczjący zarobek.
bErLJSXT
zamknacKW
rok temu
Skoro handel w niedziele przywracają, to kluby też niech otworza. Nie ma to jak niedzielny kac i spędzanie go na afterparty na mieście
podatnik
rok temu
Maciej Witucki zrobił wydmuszkę finansową z Telekomunikacji Polskiej S.A. oraz Orange PL następnie przeniósł się do Work Service i doprowadził firmę do katastrofy za te wszystkie działania został nagrodzony szefowaniem Lewiatana na miejscu tow. Henryki Bochniarz? I ten gość chce kogokolwiek pouczać na temat odpowiedzialnego biznesu? To jest możliwe tylko w PRLu bis?