Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Zakaz przemieszczania się w sylwestra. Fajerwerków nie odpalisz

- Zakaz przemieszczania się w sylwestra będzie egzekwowany w taki sam sposób, jak każde inne obostrzenie - mówi w programie "Money. To się liczy" minister zdrowia Adam Niedzielski. Zapewnia, że tego typu ograniczenia wprowadzane są w dobrej wierze. - Ja sobie zdaję sprawę, że są pewne możliwości obejścia przepisów, ale nie kontestujmy i nie szukajmy sposobu, jak zrobić sobie na złość - twierdzi minister. Co to oznacza w praktyce? Według ministra niedozwolone będzie choćby odpalenie fajerwerków przed blokiem. - Trudno to uznać za realizację potrzeby życiowej - twierdzi minister. Ale już wyjście na spacer z psem między 19 a 6 rano mandatem skutkować nie powinno. - Żaden policjant nie będzie gonił za ludźmi z psem - zapewnia minister Niedzielski.

222
Podziel się:
KOMENTARZE
(222)
Matka
3 lata temu
Nienawidzę fajerwerków!
Śmigiel
3 lata temu
Ale na własnym podwórku i ogrodzie to ja już sobie odpalę, bo nie nikt mi tego nie zabroni. Więc nie gadajcie i nie piszcie w tytule bzdur... polecam wypiwiedz rzecznika MZ na temat odpalania fajerwerków...
LexRegis
3 lata temu
Pan Minister takimi pomysłami naraża na szwank szacunek Polaków do własnego państwa, służb i autorytetu naszych przedstawicieli w parlamencie. Istnienie nawet najgroźniejszego wirusa nie usprawiedliwia braku poszanowania do ludzkiej odpowiedzialności. Każdy z nas ma prawo ponosić ryzyko i ma obowiązek za nie odpowiedzieć. Zamknięcie ludzi w domach niczego w kwestii wirsa nie zmieni.
Lol
3 lata temu
Ojej, piromani nie postrzelaja sobie i przypadkiem nie straca reki albo kogos nir zabija. Szkoda, ze i tak beda wychodzic i psy dalej beda zbychac.
KD123@#
3 lata temu
No ja i tak odpald bo chyba już. Przed dom mogę swój wyjść na niecałe 5 min
...
Następna strona