Trwa ładowanie...
Przejdź na
Założył popularny startup medyczny. Wskazuje kluczową technologię w biznesie
KFM
|

Założył popularny startup medyczny. Wskazuje kluczową technologię w biznesie

(Adobe Stock, uPacjenta)

Czy istnieje kluczowa technologia dla biznesu? To tylko z pozoru łatwe pytanie zadajemy przedstawicielom świata biznesu. Dominik Swadźba, przedsiębiorca, założyciel startupu uPacjenta.pl odpowiada, że to zależy. Od czego?

ARTYKUŁ POWSTAŁ W RAMACH CYKLU:
Akademia Biznesu

 W Akademii Biznesu Money pytamy liderów biznesu i nauki o to, jaką obecnie technologię uważają za kluczową dla rozwoju nowoczesnego i zdrowego biznesu.

Dominik Swadźba, przedsiębiorca i startuper, założyciel uPacjenta.pl odpowiada, że to zależy. - Czy w ogóle istnieje coś takiego, jak uniwersalna kluczowa technologia? Wydaje mi się, że nie. Wszystko zależy od specyfiki danego biznesu - mówi.

- W dzisiejszych czasach na pewno należy rozumieć, jak działa internet, ponieważ znaczna większość branż (choć oczywiście nie wszystkie) właśnie tam sprzedaje lub reklamuje swoje usługi. Prowadząc nowoczesną firmę, warto także rozumieć, z jakich narzędzi można korzystać, które są już na świecie ogólnodostępne i stosunkowo tanie - dodaje.

- Mowa tu o takich rozwiązaniach jak np. Google Analytics, Figma, Facebook, Instagram, CRM-y, Work Management Platforms, wtyczki do Customer Service’u, a ostatnio także Chat GPT - precyzuje.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(1)
hehe
3 miesiące temu
jak to jest że ludzie wykształceni nie wiedzą co znaczą najczęściej używane słowa ? później przez błędy w komunikacji (bo pod jednym słowem każdy rozumie co chce) są straty w gospodarce na setki miliardów złotych, jest masa błędów medycznych bo profesorowie studentów w błąd wprowadzają, albo też magister z magistrem się źle komunikują itd