Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zgłoś się do Nagrody money.pl. Wyróżnimy Człowieka Roku, Firmę Roku oraz Technologię Roku

Ruszyła druga edycja Nagrody Gospodarczej money.pl. Czekamy na zgłoszenia od firm, które udowodniły w ostatnim roku, że poradzą sobie nawet w trakcie epidemii gospodarczego wirusa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(money.pl)

Michał Sołowow Człowiekiem Roku money.pl, eObuwie.pl zwycięzcą w dwóch kategoriach: Technologia, która zmieniła zasady gry oraz Firma Roku. Tę ostatnią nagrodę zdobyła ex aequo ze spółką Wielton. Tak wyglądali zdobywcy nagród money.pl w 2019 roku.

W nowy 2020 rok wszyscy weszliśmy w zupełnie innej rzeczywistości. Epidemia koronawirusa, która najpierw uderzyła w Chiny, a następnie przeniosła się do innych krajów, nie tylko zmieniła świat, ale przede wszystkim przedefiniowała dotychczasowe doktryny i prawa ekonomiczne.

Jak poradziły sobie z nią polskie firmy? Które wyszły z kryzysu obronną ręką? Jakie cechy i umiejętności o tym zadecydowały? – takie pytania zadawać będzie sobie Kapituła Nagrody money.pl.

W tym roku wybierze ona zwycięzców w kategoriach: Człowiek roku, Technologia roku oraz Firma roku. Specjalną nagrodę wręczy też redaktor naczelny money.pl Sebastian Ogórek.

Jeśli uważasz, że twoja firma zasługuje na wyróżnienie, zgłoś się. Czekamy na maile z krótkim uzasadnieniem, dlaczego to właśnie ta osoba, przedsiębiorstwo czy technologia powinna otrzymać nagrodę od największego i najbardziej opiniotwórczego portalu ekonomicznego w Polsce.

O wyborze zdecyduje kapituła w skład, której wchodzi m.in. wicepremier i minister rozwoju Jadwiga Emilewicz, prezes WP Media Joanna Pawlak, prezes firmy Budimex Dariusz Blocher, wiceprezes WP Holding Michał Brański czy deweloper i kierowca rajdowy Rafał Sonik.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem nagrodamoney@grupawp.pl do końca sierpnia. Nagroda zostanie wręczona podczas Impactu pod koniec września.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
07-08-2020

krzysztofmarcinek88Bardzo dziwne rzeczy się dzieją w tej Polsce i na całym świecie. Kilka dni czytałem na blogu Kejti jak młoda dziewczyna w przeciągu jednego dnia … Czytaj całość

08-08-2020

Człowiek RokuZgłosiłbym się,ale nie lubię was,bo mi za dużo wpisów kasujecie.

17-08-2020

DomCzlowiek roku to Duda firma roku Rydzykowe biznesa A technologia to TVP propaganda PiS wkrecajaca naiwnych Polaków. Pozdrawiam

Rozwiń komentarze (16)