Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Prezydent chce wiedzieć co można zrobić ws. frankowiczów

0
Podziel się:

Prezydent Komorowski zastrzegł, że od prezesa NBP chce się dowiedzieć "gdzie jest granica", do której może mieć miejsce działanie państwa w tej sprawie.

Prezydent chce wiedzieć co można zrobić ws. frankowiczów
(Beata Zawrzel / Reporter)

Prezydent chce wiedzieć co można zrobić w sprawie frankowiczów. W tym celu spotka się z prezesem NBP i ministrem finansów.

Spotkanie z Markiem Belką rozpoczęło się o 12:00. Prezydent będzie chciał dowiedzieć się jakie kroki można podjąć w sprawie tych, którzy spłacają kredyty w tej walucie.
Tuż przed spotkaniem prezydent Komorowski mówił, że zgadza się ze stanowiskiem premier, by współodpowiedzialność za należności klientów wzięły banki.

Zastrzegł jednak, że od prezesa NBP chce się dowiedzieć "gdzie jest granica", do której może mieć miejsce działanie państwa w tej sprawie.

Zobacz aktualny kurs franka

Swoje propozycje dla frankowiczów ma przedstawić także rząd.

Czytaj więcej w Money.pl
Chorwacja zamrozi kurs franka. Projekt Działanie to ma pomóc chorwackim kredytobiorcom - tłumaczył wczoraj rząd.
Ważna decyzja dla frankowiczów. Banki wezmą na siebie część... Po dzisiejszych negocjacjach z resortem finansów, banki zadeklarowały, że będą uwzględniać ujemny LIBOR.
Eksperci: Banki powinny pomóc zadłużonym Co dalej z frankiem? Bankowcy spotykają się dziś z przedstawicielami rządu, NBP i Komisji Nadzoru Finansowego.
wiadomości
waluty
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)