Trwa ładowanie...
bEDetwKZ
Notowania
Przejdź na

Zarobki medyków. Prof. Matyja: Minister Niedzielski wprowadza w błąd. Nie rozumiem

Zmiana minimalnych wynagrodzeń medyków od 1 lipca, minister zdrowia Adam Niedzielski zapewnia, że projekt jest "zgodny z wolą zawodów medycznych", innego zdania są... medycy. - To niedozwolone wprowadzenie opinii publicznej w błąd. Chyba że minister nie czyta stanowisk związków zawodowych i samorządów zawodów medycznych. Pan minister opiera się na porozumieniu podpisanym z niewielką grupą przedstawicieli. W OPZZ i "Solidarności" zrzeszony jest znikomy procent medyków, dlaczego nie posłuchano zdecydowanej większości środowisk medycznych? Ja tego po prostu nie rozumiem - powiedział w programie "Newsroom" prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej. - Z ministrem zdrowia nie mamy żadnego kontaktu od marca, nie prowadzimy żadnego dialogu, mimo wielokrotnych próśb o spotkanie. Niestety jesteśmy ignorowani, wręcz pomijani w jakichkolwiek decyzjach. To będzie szkodzić przede wszystkim naszym pacjentom - dodał.

0
0
7
Podziel się
Komentarze (7)
zobacz więcej komentarzy (7)
bEDetwLl
KOMENTARZE
(7)
Nick
2 miesiące temu
Dziekuje Panu Ministrowi za energie do dalszej, docenianej pracy w Wielkiej Brytanii. Thank you:)
Jan przeciwko...
2 miesiące temu
Czym się różnicie od innych ludzi jedynie tym że wam państwo czyli podatnik płaci a zwykły Kowalski co pracuje nie zarobi nawet najniższej krajowej bo ma akord , zabrać kasę tym pseudo doktorom co idą do szpitala na dyżur a później na pogotowie następne dyżury a jak przyjdzie człowiek do takiego doktor nie nadaje się leczyć ludzi powinni ukrucić tę ich wolną amerkankę.
dgen
3 miesiące temu
Ja uważam, że oni dopłacają do tej roboty.
bEDetwLD
Zremisowany
3 miesiące temu
Dwa razy mnie przegonili prze zprokurature. Wiec teraz , po 30 latach pracy nie istnieje kwota , która mogłaby zmienić moje nastawienie - po pierwsze prokurator . ( parafraza- po pierwsze pacjent ) . Dzięki tym stawkom adwokata oczywiście nie było . Wiec wynik meczu 1:1. I na kolejny mecz się nie wybieram, bez względu na proponowana stawkę.
Anka
3 miesiące temu
Zarabiam 2500 na rękę no szał to nie jest po 30 latach pracy w laboratorium