Irak: Amerykański generał informuje o nasileniu się przemocy
Rzecznik sił wielonarodowych w Iraku, amerykański generał Kevin Bergner przyznał w środę, że w ostatnich dniach nasiliły się akty przemocy, w tym dokonywane najprawdopodobniej przez ekstremistów sunnickich samobójcze zamachy bombowe na policjantów i przywódców plemiennych.