Trwa ładowanie...
bDSoYlJx

Notowania

Ufg – Wszystkie wiadomości

11
02.09.2019 17:40

OC
 / 
OC. Tylko 35 proc. Polaków opłaca karę za brak polisy

Niespełna 35 proc. kierowców płaci dobrowolnie karę za brak polisy OC, co wskazał Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Pozostali unikają opłacenia jej aż do wszczęcia postępowania egzekucyjnego.

23
02.05.2019 12:56

UBEZPIECZENIA
 / 
Ubezpieczenia: Polacy nie wiedzą, co podpisują

- Bardzo często czytamy tylko to, co jest w treści druku polisy, a nie czytamy ogólnych warunków ubezpieczenia. Niestety często agenci czy przedstawiciele zakładów ubezpieczeniowych nie mówią dokładnie, jaką czynność wykonujemy - mówiła w "Money. To się liczy" Sława Cwalińska Weychert, wiceprezes Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

95
02.05.2019 9:00

UBEZPIECZENIA
 / 
100 tys. nieubezpieczonych pojazdów. Przez nich płacisz wyższe OC

- Wypłacamy odszkodowania za szkody spowodowane przez nieubezpieczonych kierowców, a potem dochodzimy od nich spłaty. Rekordzista będzie zobowiązany zapłacić nam 10 mln złotych. UFG wypłaca też pieniądze za szkody spowodowane przez nieznanych sprawców. Wypłata jest pokrywana ze składek wszystkich ubezpieczonych pojazdów - mówiła w "Money. To się liczy" Sława Cwalińska-Weychert, wiceprezes Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

1
29.04.2019 10:23

HYPERLOOP
 / 
Money. To się liczy: Przyszłość kolei. Gościem prezes Hyper Poland

Dziś w "Money. To się liczy" o kolei wielkich prędkości w Polsce rozmawiamy z prezesem Hyper Poland Przemysławem Pączkiem. W drugiej części wiceprezes Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego Sława Cwalińska Weychert mówi, ile każdy z nas dopłaca do odszkodowań przez Polaków, którzy nie mają obowiązkowych polis. Zapraszamy od 9.15.

03.10.2016 14:55

GOSPODARKA
 / 
110 tys. posiadaczy pojazdów może nie mieć ważnego OC

- Około 110 tys. posiadaczy pojazdów może nie mieć ważnego ubezpieczenia OC, co stanowi ok. 0,5 proc. - wynika z poniedziałkowego komunikatu Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Najłatwiej o stłuczkę z autem bez OC w woj. lubuskim, warmińsko-mazurskim, zachodniopomorskim.

bDSoYlJz
14.07.2016 6:34

UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE
 / 
Sprawdzenie historii OC nic nie kosztuje

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG) rozpoczął kampanię informacyjną, w której zachęca właścicieli pojazdów do sprawdzenia swojej historii ubezpieczenia komunikacyjnego OC w ogólnopolskiej bazie polis - informuje "Gazeta Polska Codziennie".