Forum Forum inwestycyjneFundusze

AXA premia wasze opinie

AXA premia wasze opinie

ziko / 77.255.75.* / 2010-01-09 14:52
niedawno założyłem fundusz inwestycyjny w axa co o nim myślicie
Wyświetlaj:
marcin7 / 95.160.249.* / 2012-12-09 23:09
Witam. Ja mam troszkę inne zdanie. Wpłacam juz ponad 5 lat i suma wpłaconych składek regularnych to ponad 31 tys., a saldo polisy to troszkę ponad 34 tys. wiem, że 3 tys. zysku to niewiele po 5 latach, ale naprawde nie narzekam bo inwsetuję głownie w obligacje (rzadko w akcje). Chciałbym jednak zapytać jakimi kosztami zostanę obciążony po upływie 11 lat(brak opłaty likwidacyjnej) i próbie wypłaty całości polisy? Dodam jedynie, że agent, który miał monitorować moją polisę to porażka. Człowiek zupełnie nie znający się na swojej pracy i niekompetentny(b. ciezki kontakt). Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
MACIEKO / 82.160.131.* / 2012-12-10 21:33
AXA Premia ,dla doradcy,dla obsługujacych Cię - zarządzajacych z AXA ,przez nich regularnie skubany jesteś co miesiąc. Te świetne produkty wciskają nawet w Noble Banku oszukując swoich nowych klienów - przykład w Katowicach na Staromiejskiej. Zablokowałeś swoje oszczędnosci ,na których i tak nic nie zarobisz biorąc pod uwagę inflację i wszystkie Twoje koszty.Pukasz się w czoło co miesiąc.Duzo zdrowia trzeba ,żeby dotrwać i to wytrzymać.
InvestHelp / 37.190.171.* / 2012-11-15 11:58
Wszystkim osobom posiadającym produkt AXA polecam skorzystanie z usług serwisu Invest Help

Tylko aktywnie zarządzając inwestycją można zarabiać!!

Sami sprawdźcie www.investhelp.pl
InvestHelp / 37.190.171.* / 2012-11-15 11:58
Wszystkim osobom posiadającym produkt AXA polecam skorzystanie z usług serwisu Invest Help

Tylko aktywnie zarządzając inwestycją można zarabiać!!

Sami sprawdźcie www.investhelp.pl
pisdol / 31.61.184.* / 2013-01-09 23:03
sam się naucz,podstawiony ekspert
Zadowolony_Piotr / 95.48.170.* / 2012-10-15 11:09
A ja w tym roku (maj - październik)osiągnałem zysk na poziomie netto (po odliczeniu opłat) 12 %. Tylko, że nie trzymam ciągle tych samych akcji, obligacji... Jak na 6 miesięcy 12 % to chyba nieźle...
Marek 490 / 193.99.214.* / 2013-06-06 14:52
Witam, skoro tak dobrzeCi pracują Twoje pieniążki, to może odkupisz ode mnie moją polisę termin drugiej wpłaty upływa w Lipcu 2013 wartość polisy 6000 Pln (wpłata roczna 5000 PLN, chętnie sprzedam za 2000 PLN.
Tenia / 195.13.38.* / 2013-02-23 10:59
Podstawiony debil jestes,ja mam polise w Axa i ani grosza przez 5 lat niew zaroblam,wrecz przeciwnie,stracialm ponad polowe tego co wplacilam,a jeszcze zabrali mi polowe na oplate likwidacyjna i raczej nie jestm cimna tabaka,bo jestem ksiegowa i umiem liczyc,ale dalam sie zwiezc glupiemu posrednikowi,ktory oszukal mnie i nie powiedzial o prawdziwych kosztach.Gdzie ty frajerze masz 12 % zysku.Nie sciemniaj i nie wprowadzaj zamieszanai,takie glupie praktyki Axa zostana napewno zlikwidowane.Szykuje sie pozew zbiorowy,jest tylu pokrzywdzonych,ze czas juz skonczyc te praktyki jak w Amber Gold
marii333 / 37.47.28.* / 2013-03-19 15:42
Dzięki,jak możesz to przekaż mi informacje co do Pozwu Zbiorowego,chcę dołaczyć do tego grona oszukanych.Pozdrawiam
Zadowolony_Piotr / 95.48.170.* / 2012-10-15 11:11
poza tym zainwestowałem pieniądze nie na rok, 5 lat, tylko min. 10 :)
Pawel AxaPlan / 82.160.240.* / 2012-07-28 12:44
Plan inwestycyjny - to fatalny produkt, jestem zawiedziony, zdegustowany. Z kilku powodów: w ciagu roku trzech roznych doradców, ktorzy absolutnie nie nadążali nad doradzaniem, nawet trudno bylo sie spotkac w okolicach wplaty (ktorej dokonywalem co pol roku). Zostalem wprowadzony w błąd, ze wystarczy wplacac 5 lat a wybrac mozna po 11 - to jest oszustwo. Wynik finansowy przy tak wysokich oplatach stalych praktycznie nie moze byc dobry - oplaty stanowia ponad 10 % a taki zysk srednio sie rzadko zdarza - moze sie przypadkiem przydarzyc. Wynik finansowy oczywiscie ujemny. Zdecydowanie odradzam plany inwestycyjne, załuje decyzji. Jesli ktos chce naprawde musi sie liczyc ze sporymi stratami - moze sie zdarzyc, ze trafi na dobry okres, ale ogolnie szansa jest raczej mniejsza niz wieksza.
janko szczecin / 81.219.167.* / 2012-12-21 23:52
mnie "doradca" open fajans oszukam w marcu. zjawil sie z kosmosu, zadzwonil i zaproponowal spotkanie u mnie. przylalem zlodzieja do wlasnego domu. oszust ten wyludzil ode mnie pieniadze oszukujac ze zalozy mi trzy produkty. pierwszy to cholerna axa na niby 5 lat, a okazalo sie po pol roku ze na 10!!!
do tego sklonil mnie do wplacania po 30000zl rocznie. okzalalo sie ze mialem wg niego zarabiac min 12% 5x30000zl - przez 5 lat po czym moge sobie wyplacic oczywiscie z zyskiem.
gdy inny "doradca" druzyny przeciwnej openfajansowi uswiadomil mnie w co mnie wpier... ten szceniak i jaka prowizje wzial to myslalem ze dziadowi nogi z dupy powyrywam.
oszukal mnie tez zrywajac moje lokaty, stracilem 7000zl. kazalem mu oddawac, ale powinna to zrobic fajansowa firma, a gnoja za morde i na bruk.
zglosilem to tym dziadom ale do tej pory cisza.
szczeniak przyniusl mi czesc pieniedzy prywatnie.
czuje ze oszukali mnie w sumie na 34000zl bo wplacac nie bede a wyplacic nie moge.

zrobie potezna awanture o skarze o oszustwo i wyludzenie pieniedzy.
sprawe skieruje do sadu, prokuratury, upieprze oszusta i jego zlodziejska firme.
mieli gnoje tyle moich pienioedzy i tegto nie szanowali.
zrobili skok na kase przy okazji lapanki na japiszona.
przestrzegam przed open fajans , zlodziejskimi praktykami zwiazanymi z pseldo lokowaniem pieniedzy.
Krupniewski / 37.190.217.* / 2013-03-27 17:25
Bo jesteś dziadu frajer i nikt z was nie czyta umów, tylko podpisuje co wam się podetknie pod łapę, dzięki takim idiotom mój przychód miesięczny na czysto to dobrze ponad 10000 PLN
pisdol / 31.61.184.* / 2013-01-09 22:42
Masz rację nie daruj.Ja równiez zbieram materiały ,trzeba zorganizować się i wytoczyć armatę tymoszustom.Zaangażować TV,myślę o programie ,,Państwo w Państwie,, o KNF,Prokuraturze nie wiem najlepiej było by
zedrzeć z nich skórę i dać psom na porzarcie.
stracone ciężko zapracowane 37.000 zł poszło się j****,Oszczędności na czarną godz.ale kogo to obchodzi,takie prawo ....dla złodzieji,kombinatorów.Nie odpuszczaj !!!
ex klient / 37.30.38.* / 2012-10-04 00:07
Zgadzam się w zupełności - mam identyczne odczucia. Duże opłaty, wprowadzanie w błąd klienta, obiecują cuda na kiju. Byłam baaaaardzo rozczarowana AXA.
killer ołpen fajnans / 89.70.43.* / 2012-08-26 10:05
W moim przypadku doradca w ogóle nie wspomniał o opłatach, nie mówił też, że to jest produkt dziesięcioletni. Pokazał tylko wykres, że po 10 latach będę miał tyle a po 15 tyle. Nie ma tutaj mowy nigdzie, że nie będę mógł wypłacić pieniądze wcześniej. Nie przedstawił mi tabeli opłat i OWU. Wciskał kit, że kapitał jest ubezpieczony w 100% a jest w 50%. Mam premie przez pierwsze dwa lata i pieniądze zainwestowane w obligacje, które w tamtym roku dały 6 procent z ułamkami. Z premią rzeczywiście to przyniesie zysk przez pierwsze dwa lata ale potem przy założeniu zysku około 6 do 7 procent (przy obligacjach raczej więcej nie będzie) i odliczeniu opłat to wyjdzie zysk około 4 do 5 procent brutto (tutaj można się śmiać) czyli tyle co na lokacie np 6 miesięcznej bez zamrażania pieniędzy na 10 lat i z kapitałem ubezpieczonym w 100%. Zastanawiam się czy na tym da się w ogóle zarobić. Pan, który mi to polecił powinien być wychłostany publicznie. Morał jest taki, że nie powierza się nigdy swoich pieniędzy osobą trzecim zwłaszcza jak to są akwizytorzy usług finansowych i jedyne co widzą to prowizję a nie dobro klienta.
W OWU piszę ale muszę dokładnie to sprawdzić, że ubezpieczyciel ma przysłać zestawienie po roku jeśli nie przyśle to spróbuję zerwać umowę i odzyskać pieniądze. Oni mają przysłać zestawienie jeśli tego nie zrobią w czasie tzn, że nie wywiązali się z umowy. Może się uda ale wątpię.
Wysocka Monika / 37.190.217.* / 2013-03-27 17:28
A czy ty idiotko myślisz, że cokolwiek robimy, to robimy dla was, od was mamy wyciągnąć tylko podpisy i kasę. A zysk to ma być dla nas łajzy, dla agentów, dziady jedne.
marii333 / 37.47.28.* / 2013-03-19 15:55
nie odpuszczaj w grupie jest siła.Może tak wystąpić z pozwem zbiorowym zaangażować odpowiednie media,jeżeli jeszcze takie istnieją,może ..Gazeta Polska,,
pozdrawiam
naiwny-Rybnik / 89.25.159.* / 2012-11-20 23:43
oszukanych, zawiedzionych i wprowadzonych w błąd przez doradcę z okolic Rybnika proszę o kontakt tel. 694 964 916
Zawzięty / 77.255.85.* / 2012-08-24 18:43
Niestety masz rację. Ja równiesz zostałem oszukany przez agenta. Wnioskwałem o anulowanie polisy. Jestem zbywany od przeszło 60 dni. W nosie mają przepiosy, klienta i prawo. Obecnie piszę skargę do Krajowego Nadzoru Finansowego i doniesienie do Prokuratury o podejżeniu popełnienia przestępstwa. Chodzi o wyłudzenie 48 tyś. zł. W następnej kolejności zajmę się pisaniem do prasy i TV. Oszustów i wyłudzaczy trzeba piętnować. Sprawa pewnie skończy się w sądzie. Mam nadzieję, że wygram, a co pewne nadam jej takiego rozgłosu, że trudno będzie jeszcze kogoś oszukać.
marii333 / 37.47.28.* / 2013-03-19 16:04
masz rację,jestem tego samego zdania.Nadaj rozgłos,może większość sie odwarzy przyznać do nabicia w butelkę przez tych oszystów.Ciekawa jestem co KNF - czy jest odpowiedz,i czy Prokuratura dopatrzyła sie przestępstwa,...co dla mnie jest oczywiste.Nie wiem,czy wiesz,że Agencji AXY,byli i chyba nadal są werbowani do jednego określonego zadania,a pózniej wek.AXA nie przywiązywała wagi do ich wiedzy naq temat sprzedawanego produktu,raczej utrzymani w niewiedzy,za to byli przyjmowani i goszczeni na róznego rodzaju bankietach,tańcach oczywście na nasz koszt.O tym wiem od mojej Agentki.Pomijam drogie wyjazdy za granicę np pobyt w Emiratach Arabskich.
naiwna288 / 212.14.53.* / 2012-10-26 19:06
Też zostałąm oszukana przez doradcę finnasowego,który nie powiedział prawdy ani o kosztach ani o okresie trwania polisy.Takich doradców należałoby publicznie wymienić z imienia i nazwiska może zaczeli by pracować w interesie klienta a nie tylko w swoim i brać pieniądze za ilość zwerbowanych klientów
klient axa / 213.199.195.* / 2012-11-27 13:12
przecież w umowie jest napisane, że zgadzasz się na opłaty administracyjne... ja o tym wiedziałem, ale i tak jestem średnio zadowolony. oszczędzam dopiero kilka lat, ale myślę, że najpewniejsze będzie po prostu złoto.
wkurzony / 188.47.182.* / 2012-09-18 07:38
Moje odczucia są podobne, fundusz inwestycyjny Axa z ich comiesięcznym pobieraniem opłat administracyjnych i za zarządzanie to ściema. Lepiej mieć lokaty ( kasa dostępna w każdej chwili i wyjdzie się lepiej )niż na tym funduszu.
marii333 / 37.47.28.* / 2013-03-19 16:12
jak myślisz ,czy pobieranie opłat do niczego nie zobowiązuje,gdzie odpowiedzialnośc za te opłaty.Ja otrzymywałam od AXY co jakiś czas informacje,ze mój kapitał jest dobrze ulokowany ijest bezpieczny,powierzony wysoko wyspecjalizownym osobom z zakresu zarządzania moim kapitałem.To była informacja nie zgodna z prawdą straciłam ponad 60 tys zł pomijam strate odsetek gdybym załozyła lokatę w banku nanp na 4% i po 8 latach miałabym czysty zysk bez nerwów i z dostępem do konta
excamaro / 94.230.18.* / 2012-03-28 11:04
Moja koleżanka swojego czasu namówiła mnie na otwarcie polisy w axa. Wpłaca się po 200zł miesięcznie przez 5 lat. dostałem śliczną karteczkę z axa zapewniającą o dobrze ulokowanym kapitale dającym gwarancję skarbu państwa i pewny roczny zysk 12%. Rzeczywiście polisa rosła przez 2 lata. byłem bardzo zadowolony gdy wpłaciłem 4000 wartość polisy wynosiła ok 5100 - piękny zysk :) ale to było 2 lata temu. Na chwilę obecną mam wpłacone ponad 8200 zł a wartość polisy wynosi niewiele ponad 5700zł... To jakieś jawne kpiny z ludzi. Najgorsza decyzja w życiu jestem ponad 2500zł do tyłu nie licząc inflacji i innych p******. gdybym te pieniądze odkładał na głupią lokatę która wobec inflacji też tylko traci - miałbym więcej. Dziękuję axie za usługi i mam nadzieję ze ta firma w końcu padnie! Banda niekompetentnych amatorów i gamoni!
normalnyklient / 94.69.60.* / 2013-07-16 22:15
Przecież rynek akcyjny spadł to masz chwilową stratę, jak rynek odbije, to będziesz miał zysk, bo cały czas wpłacasz składki i kupujesz jednostki, po spadku tanie. Zamiast narzekać nad czymś czego nie rozumiesz to lepiej skontaktuj się ze swoim doradcą, to Ci to wytłumaczy, jeśli to rozumie. Jeśli nie rozumie to znajdź porządną firmę która Ci to wytłumaczy. Inaczej całe życie będziesz oszczędzał na 3% i nawet na inflację nie zarobisz. Dobra Inwestycja długoterminowa przynosi bardzo duże zyski. Ja tam się cieszę jak rynek spada, bo dokupuję składki i potem zarabiam.
marii333 / 37.47.28.* / 2013-03-19 16:23
droga examaro,nie masz racji co dookreślenia,,BANDA NIEKOMPETENTNYCH AMATORÓW I GAMONI,,

to są super szpece,super w majestacie swego prawa oszukują tysiące ludzi nie ponosząc zadnej odpowiedzialności jak w Amber Gold.

Oddałaś swoje oszczędności super,super oszustom.Musisz ich przeprosić !!!
Oni są Panami i władcami w tym wolnym kraju,bo kto ma kapitał ten jest wolny od wszystkiego korzysta z wszelkich dobrodziejst i unika odpowiedzialności.Chyba,że powstanie grupa,która powie dosyć okradania,zalożyPOZEW
Zbiorowy ,wniesie sprawę do organów sprawiedliwości tu i w Strasburgu i ...
Rossw / 94.69.60.* / 2013-07-16 22:20
Stary, idź do lekarza. Ja mam taką polisę od 7 lat, zysk nie powala, chociaż ma te 4 procent rocznie, ale zobacz po jakich spadkach i kryzysach jesteśmy. Jak poczekam, rynek wcześniej czy później odbije i wtedy zarobię. A tak to bym przejadł pieniądze i narzekał za parę lat jak nam będą emerytury ograniczać. Zabezpieczyłem i będę miał za parę lat oszczędności. A ty będziesz sądził się w Strasbourgu i nie rozumiał, dlaczego dalej jesteś biedny.
marii333 / 37.47.28.* / 2013-03-19 16:22
droga examaro,nie masz racji co dookreślenia,,BANDA NIEKOMPETENTNYCH AMATORÓW I GAMONI,,

to są super szpece,super w majestacie swego prawa oszukują tysiące ludzi nie ponosząc zadnej odpowiedzialności jak w Amber Gold.

Oddałaś swoje oszczędności super,super oszustom.Musisz ich przeprosić !!!
Oni są Panami i władcami w tym wolnym kraju,bo kto ma kapitał ten jest wolny od wszystkiego korzysta z wszelkich dobrodziejst i unika odpowiedzialności.Chyba,że powstanie grupa,która powie dosyć okradania,zalożyPOZEW
Zbiorowy ,wniesie sprawę do organów sprawiedliwości tu i w Strasburgu i ...
beniutka 23 / 178.217.192.* / 2012-12-19 17:03
zgadzam sie ,ja tez zaufalam agentce wplacalam przez 18 miesiecy po 200zl ,a gdy chcialam zrezygnowac dowiedzialam sie ze nie ma kasy ,bo zerwalam umowe.A pani agentka juz tam nie pracuje .Dla mnie skandal ze kasa moze w calosci po pewnym czasie zniknac.
nabrany / 95.48.241.* / 2012-12-04 12:56
Ja zostałem oszukany przez agenta z firmy EFEKT o nazwisku Adam Socha z górnego śląska. Próbowałem się z nim kontaktować ale nieskutecznie. Znalazłem go na liście Golden Line, wnioskuję z tego że starał się usilnie nadal oszukiwać ludzi. Zamydlał nam z żoną oczy, kłamał. Po latach okazało się że jest zupełnie inaczej. Szukaliśmy bowiem czegoś co pozwoli oszczędzić pieniędzy bez ingerowania w te sprawy. Poustawiał tak, że miało przynosić zyski. Dziś po pięciu latach jesteśmy jak inni nabrani w plecy. Możecie nas oskarżać, że jesteśmy sami sobie winni, bo nie mamy wiedzy. Tymczasem agenci pokroju Adama Sochy specjalizują się w nabieraniu ludzi i uważa się, że wszystko jest ok - zarabiają. Tymczasem, te oszustwa idą za nimi do grobowej deski. Nie wiem czy odwiedzą ich duchy przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, ale wierzę w sprawiedliwość na drugim świecie i chętnie spojrzę byłemu agentowi w oczy.
Adam Socha / 37.190.217.* / 2013-03-27 17:31
Właśnie na takich frajerów czekamy ja wy
Małgorzata1 / 83.19.180.* / 2012-09-20 11:31
Każde inwestycje nie zależnie gdzie się je robi czy są to nieruchomości czy ziemia czy fundusze inwestycyjne to mniejsze lub większe ryzyko. Na te dwie pierwsze trzeba mieć sporą gotówkę bi kredyt to odsetki dla banku czyli koszt kolejny. Inwestycja w fundusze to dobry biznes jednak nie w krótkim czasie. Pisze Pani o wartości mniejszej niż wpłacona. Proszę zauważyć,że sadła wartość gotówkowa a nie ilość zakupionych jednostek. Jeśli jest bessa na giełdzie wartość spada ale przy regularnych wpłatach kupuje Pani w tym okresie również znacznie taniej, W momencie hossy na giełdzie na tym okresie zarobi Pani najwięcej. Inwestycje długoterminowe przy składkach regularnych i decyzje na zakończenie umowy w okresie zwyżki giełdy dają dobre wyniki.Proszę poczytać na ten temat i zapewne rozwieje Pani wątpliwości na temat oszczędzania w takiej formie.
marii 333 / 37.47.28.* / 2013-03-19 16:29
to prawda ,ale z pominięciemfaktów oszustwa w AXA.gdyż to oni podjęli się zarządzania moim kapitałem i to oni gwarantowali zysk,to oni pobierali opłaty za zarządzanie.
Czy istnieje jakis debil,zeby dokonywał opłat,do AXY zprośbą,żeby zostac bankrutem ???/
inwestor8 / 31.175.141.* / 2012-06-18 12:29
Trzeba rozumieć rynek inwestycyjny, i nie narzekać bez powodu. To że wartość polisy spada jest normalne a strata jest tylko wirtualna. Jeżeli giełda idzie w dół jest zawsze taka sytuacja, ale wtedy zakupujemy dużą ilość jednostek, które pózniej sprzedamy z zyskiem. Sam mam 3 takie programy po 200zł. i czekam jak wartość jednostek wzrośnie zeby je sprzedac.Najlepiej jest oczywiście krytykować cos czego się nie rozumie, na szczeście wiedza na temat inwestycji w Polsce zaczyna sie powiększać
JACEK_FUNDUSZE / 77.254.4.* / 2013-04-07 14:10
Masz rację. Wiedza na temat funduszy inwestycyjnych w Polsce jest tak żenująca, że banki tylko się cieszą z osiąganych zysków.. Czy jeden z drugim wie ile banki zarobiły w ostatnim roku?? czy dzięki temu właściciele lokat dostali coś w zamian:)? Liczy się siła nabywcza pieniądza, a nie wyświechtane 5% gwarancji zysku na lokacie! Jeżeli nie macie świadomości oszczędzania długoterminowego to nie zakładajcie matołki polis inwestycyjnych, tylko czekajcie w kolejce do banku po "gwarantowany zysk".. Najpierw nauczcie się CIERPLIWOŚCI,a później narzekajcie! Cze
tańczący_z_fundami / 195.149.64.* / 2012-06-19 13:38
BRAWO ! choć raz powiedziałeś prawdę: "To że wartość polisy spada jest normalne" i wszyscy powinni sobie to zapamiętać na zawsze ! Celnie.
marii333 / 37.47.28.* / 2013-03-19 16:38
nie tylko spada wartośc POLISY,ale i ilość jednostek,idą na opłaty za zarządzanie i h.. go wie jeszcze na co.Tak,ze wraz z upływem lat ,opłaty pochłaniają kapitał.
Co do wartości Polisy to ma ona taką co jeszcze zostaje,a nie co miało być,w te potrącenia wchodzą koszty wykupu....paraliżujące podjęcie decyzji..
pisdol / 31.61.184.* / 2013-01-09 23:00
Sztab dobrze opłacanych Agentów ,naciągaczy,,
bez odpowiedzialności,a Ty mówisz o znajomości ekonomii,chyba się zagalopowałeś,a może jesteś jednym z nich
oszukany2 / 217.76.121.* / 2012-02-27 20:15
ten fundusz to oszustwo wplacone ponad 6 tyś. a wartość funduszu to 4800 złodzieje i tyle a najlerze jak chcialem zlikwidować to sie okazało że koszt likwidacji to ponad 7tyś. oszuści
p***** / 31.61.184.* / 2013-01-09 23:01
jak w znanym banku nie propadiot i nie połuczysz
Wydymany przez pseudo doradcę / 81.219.142.* / 2012-02-16 14:30
Toś się chłopie w....ł
Frajerka / 195.210.60.* / 2012-01-06 19:01
ja to mam juz 6 lat.
kwota wpłaconych skladek - 9 tys
wartosc funduszu - 5 tys

jestem 4 tys w plecy

uwazam, ze to byla jedna z moich najgorszych decyzji finansowych.
wydawało mi sie, ze rozsadnie bedzie jak bede oszczedac. tymczasem czuje sie wyrypana.

odradzam to teraz wszystkim znajomym i pokazuje im dokładne wyliczenia.
mavric / 178.56.147.* / 2012-10-04 10:44
Witam
coś mi się tu nie zgadza 6 lat i wpłata 9 tyś to wychodzi 125 zł miesięcznie nie ma takiego PI AXA z taką składka min to 200zł, tylko że przy tej wpłacie po 6 latach wpłata własna wynosi 14400zł ktos tu kłamie i mydli oczy
mavric / 178.56.147.* / 2012-10-04 10:44
Witam
coś mi się tu nie zgadza 6 lat i wpłata 9 tyś to wychodzi 125 zł miesięcznie nie ma takiego PI AXA z taką składka min to 200zł, tylko że przy tej wpłacie po 6 latach wpłata własna wynosi 14400zł ktos tu kłamie i mydli oczy
ksarfaks / 77.98.188.* / 2012-02-25 21:23
powinienes sie cieszyc ,gdyz teraz za ta sama sume nabywasz wiecej jednostek ,gdy gielda pojdzie w gore bedziesz sie cieszyc
Gregorq / 46.113.212.* / 2012-01-15 10:49
Tak się zastanawiam, w jaki sposób przez 6 lat wpłaciłaś 9 tys. jak składka minimalna to 200 zł miesięcznie, co przez 6 lat daje kwotę 14400 zł? Poza tym jedna zasadnicza informacja do wszystkich posiadaczy takich planów, niezależnie z jaką firmą podpisaliście umowę. Nie wystarczy że będziecie tylko wpłacać na taki plan oszczędnościowy. Żądajcie obsługi w postaci doboru funduszy w zależności od sytuacji na rynku. Teraz np. fundusz oparty na obligacjach może przynosić zysk, ale za 7 czy 8 miesięcy już nie koniecznie, dlatego ważna w tym wypadku jest obsługa takiego planu/polisy, trudno żeby wszyscy się na wszystkim znali. Od tego są ludzie, którzy to sprzedają i za to biorą pieniądze.
nelly88nelly / 89.72.150.* / 2012-01-03 10:15
chciałby ktoś może odkupić ode mnie fundusz inwestycyjny? jesteście obeznani i wiecie jak jest z rezygnacją, a ja na CITO potrzebuję oddać pożyczoną większą gotówkę. Wartość funduszu to na chwilę obecną ok 5700zł. Proszę o kontakt, gdyby ktoś był zainteresowany nelly88nelly@o2.pl
magdas77 / 95.49.34.* / 2011-09-08 17:14
Ja przeanalizowałam różne oferty i warunki umów i w AXA dostałam najkorzystniejsze warunki i najtańsze OC. A za powołanie się na numer polisy znajomego z forum klienta AXA dostałam dodatkową zniżkę. Polecam numer polisy:

2033589

2033589

Wystarczy skopiować do kalkulatora

2033589
2033589
Do najtańszego OC dostałam dodatkowy pakiet, w którym mam

- GRATIS HOLOWANIE na terenie całego kraju
- GRATIS SAMOCHÓD ZASTEPCZY na 3 dni

- NNW kierowcy na 250 tyś
- NNW każdego z pasażerów na 50 tyś
- dodatkową zniżkę po podaniu numeru polisy znajomego (z forum).

- dodatkowa zniżka po podaniu numeru polisy znajomego (z forum).

2033589

2033589
2033589


Pozdr. Magda Sankowska, Radom,
Agnezia1 / 46.134.246.* / 2012-02-23 10:41
Jeżeli chodz o cene to są konkurencyjni, ale zaczyna się zabawa dopiero przy szkodzie. Nikt się ze mną nie kontaktował przez cały proces likwidacji, a moje kontakty ograniczały się do poinformowania mnie że jesteśmy w trakcie, nie dostajesz namiarów na likwidatora tylko na infolinie. Dramat! Ubezpieczenie otrzymałam po pisemnym wezwaniu ubezpieczyciela do wypłaty odszkodowania i to grubo po terminie. Teraz bawimy się w udowadnianie mi że źle podałam zniżki i mam dopłate za niby 1 szkodę w wys. 120% naliczonego odszkodowania. Nie odpowiadają na moje pisma i wyjaśnienia odnośnie szkód za to dali już mnie do windykacji. Jeżeli ktoś ma zbyt dobre zdrowie i chce go stracić to polecam.
tańczący_z_fundami / 178.42.84.* / 2011-08-23 01:23
I Co KTO MIAŁ RACJĘ ? Zwracam się do privy, tedchom, DAM i inni którzy mnie w tym wątku krytykowali. Który kozak zdążył uciec z funduszy jak krew się zaczęła lać na GPW ?

zacytuję siebie z jednego z postów
"Na razie od roku słupki idą w górę, to się cieszysz mimo że one na papierze są, ale
niedługo spadną a wtedy będziesz kwiczał. A skoro nie rozumiesz rynku to ci powiem że wszystkie giełdy świata są teraz w BESSIE i jest niemożliwe aby nie spadło, a ty polisę masz i się czujesz bezpieczny."

Tak więc zapamiętajcie dobrze tą lekcję - a to jeszcze nie koniec haha.
privy / 2011-08-23 08:51 / Tysiącznik na forum
Myślę, że niewiele zrozumiałeś z poprzedniej wymiany zdań. Nadajesz się na polityka. Oni są mistrzami w bezrozumnej dyskusji. Chcesz odpowiedzi? Przeczytaj sobie wszystko jeszcze raz. Może tym razem się uda.
tańczący_z_fundami / 193.41.231.* / 2011-08-23 16:02
To zacytuje Twoje zdanie: "Czy zdążę uciec?
Realizacja zleceń trwa 2 dni." Odpowiedz szczerze - zdążyłes przy ponad 6 - 8% spadkach dziennie ? haha pozostali się nie odzywają, cóz nie muszą. Zdrowego rozsądku na przyszłośc zyczę.
privy / 2011-08-23 16:55 / Tysiącznik na forum
''
privy / 2011-05-09 20:40 / Tysiącznik na forum
+ - 0 usuń
Na 80% dzisiejszy ruch w usa to czary mary. Dopiero pokonanie jutro dzisiejszych
maksów może wygenerować jakiś sygnał. Wigwam, co się dziwnie składa, może w ciągu 2
dni wygenerować czarną gromnicę więc pewnie potencjalny jutrzejszy sygnał up w usa
może ją zatrzymać. To tyle moje kreski. Ja stale poza rynkiem.
''

Jak widzisz wyszedłem gdzieś przed 9 maja. Chcesz dokładnej daty to poszukaj we wcześniejszych wątkach tygodniowych, mi się nie chce.
tańczący_z_fundami / 193.41.231.* / 2011-09-22 17:17
Moja radość jest niezmierna inni jakoś sie nie odezwali, powiem szczerze że nie byłem do końca pewien dalszego spadku, ale jednak. krew się leje, ALE OKAZJA !
nie ma sensuz AXA / 79.184.74.* / 2011-07-27 22:35
Jak sie miło czyta kiedy masa agentów sama chwali co sprzedaje,, skoro agent dostaje od kazdej wydanej na waszą składę stówki z 600-1000 zł w ciągu pierwszego roku to sie nie dziwcie ze takie brednie tutaj wypisują, że Axa zarabia, ze super produkt, itd... Sciema na całego jak wyjdziesz na zero po 10 latach to bedziesz sie cieszył ze nie straciłes, zyks idzie na obsługe axa i na prowizje agentów samochwałów, którzy wam tyle bajek naopowadają jakie to piekne byle sprzedac produkt ... miałem liczyłem widziałem straciłem

miłego inwestowania
Zbulwrsowana / 31.174.200.* / 2012-01-04 14:07
Bla bla bla jak byś sam był agentem też byś chciał jak najwięcej zarobić więc nie narzekaj tylko zacznij czytać umowy a pretensje miej do siebie bo sam podjąłeś decyzje a teraz wymyślasz.Nawet nie potrafisz przyznać się do błędu. Ludzie wy narzekacie a kogo to wina? wasza! nauczcie się czytać umowy chyba że nie umiecie albo poproście o pomoc kogoś kto się na tym zna.

Pozdrawiam
bodek / 2011-08-05 13:35
Słuchajcie opinia jest jak dziura w du..... każdy ma własną. Ja mam założony PI AXA od grudnia 2007 i nie było wtedy żadnej premi 20% ani nic takiego tylko goły PI AXA in nie wiem jak wy piszecie że porażka,nie odzyskałem kasy albo że zarabiam na opłaty.Ja na dzień dzisiejszy jestem o prawie 1000zl do przodu gdzie znowu są poważne spadki na giełdzie i jeden wielki kryzys z 2008 roku też mam za sobą. Wiem jedno że za darmo nie ma nic w polsce więc opłaty biorą wszędzie. Kolejna rzecz jaką kasę wy chcecie teraz wyciągać przecież jak ktoś wpłaca rok albo dwa to ma wielki G wpłacone a chciałby mieć na koncie może 20 tys albo 30tys zł. A jeżeli nic nie zarobileś to poprostu zmień Fundusze jaki masz teraz albo spytaj sie kogoś niech ci poradzi na jakie zmienić.
Ja mam Akcji, Europe Emerging,Back Rock World Gold,
Pozdrawiam i polecam.
nemo11 / 188.33.186.* / 2011-05-02 14:02
lipa złodzieje nie dajcie się naciągnąć
przez trzy lata straciłem 700 zł z kwoty którą wpłaciłem ,zero zysku ponoszę tylko zżerające koszty za obsługę funduszu.nic nie zyskałem tylko tracę a wpłacać pieniądze muszę .
Maja Paszke / 83.25.249.* / 2011-04-24 14:20
Osobiście polecam. Współptacuję z Firmą AXA i mogę poświadczyć, że wszystkie informacje o tym produkcie są prawdziwe. Fundusze dostępne w Planie Inwestycyjnym dobrze pracują, generując spore zyski. Zapraszam na stronę AXA, gdzie dostępne są wszystkie informacje lub zachęcam do kontaktu ze mną, nr 668 258 433.
Oszukany212 / 79.161.26.* / 2017-09-13 11:27
Tak, masz rację ZARABIAJĄ NA PREZESIKÓW!!! Bo nie na ludzi, którzy ciężko pracują i płacą tym oszustom i złodziejom. Jakoś wszyscy z AXA mają na kontach tylko straty, nie mają nawet tego co wpłacili. A miało być tak pięknie... Miały być same zyski a są same straty. Lepiej zmień sobie pracę, bo pracować dla złodzieji, to żaden zaszczyt. Trzeba mieć honor. A nie ludzi okradać. To zwykli złodzieje są!!!
wiki222/2 / 37.47.28.* / 2013-03-19 18:38
dupoliz,jeszcze jeden ageny-typu 07 zgłoś sie
tańczący_z_fundami / 195.149.64.* / 2011-04-27 12:45
Skoro twierdzisz że wszystkie informacje o tym produkcie sa prawdziwe, to bardzo się cieszę. Czyli potwierdzasz moje informacje że to oszustwo.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy