co wybrac?

zagubiona1 / 89.78.140.* / 2008-02-11 15:44
Witam wszystkich, chce sama odkladac na emeryture co polecacie. Niebardzo sie na tych funduszach znam i nie wiem o co w nich chodzi prosze o rade. A moze jakies konto oszczednosciowe czy cos w tym stylu. Tyle sie juz naczytalam i naprawde nie wiem co zrobic w co zainwestowac.
Wyświetlaj:
zagubiona1 / 89.78.140.* / 2008-02-12 14:22
Nie chodzi mi tyle o zmiane funduszu czy zapisanie sie do nowego, ale o oszczedzanie na emeryture prywatnie w swoim zakresie. Aktualnie jestem w KRUS i nie chce z niego rezygnowac bo z praca jest roznie raz jest a raz nie ma a chce miec ciaglosc. Oprocz krusu (nieduzo tego bedzie) chcialabym miec jeszcze jedno zrodlo utrzymania na przyszlosc. Dlatego myslalam o funduszu w rodzaju konta oszczednosciowego, czy cos takiego jest?. Z tego co wyczytalam to bym musiala sie zastanowic nad III filarem tak? Jaki jest najlepszy przepuscmy ze odkladalabym przez 20 lat. Wiem ze nikt nie poda mi konkretnie nazwy ale moze nakieruje, bo dla mnie to czarna magia.
eme / 83.22.56.* / 2008-02-12 14:29
Zagubiona1 nie sluchaj tej nawiedzionej marz291.Poczytaj na money.pl fundudze i tam sobie cos sama wybierz.O tym oprocentowaniu o ktorym ona pisze to czyste bzdety.Nikt sie pod tym nie podpisze, to loteria.
olejkk / 79.187.187.* / 2009-04-07 18:36
bajki......
marz291 / 86.63.80.* / 2008-02-11 16:52
Polecam AXA fundusz emerytalny i fundusze inwestycyjne w AXA,a wybierając fundusz poczytaj raport z KNF-u od roku 1999,zobaczysz ,który wypracował najwyższą stopę zwrotu,czyli pieniądze Twoje będą przekazywane na najwieksze oprocentowanie 15procent w skali roku ,chodzi o to żeby wyjąć jak najwięcej po paru latach 20-30,wejdż na stronę www.dsa.pl ,mój E-mail marz291@wp.pl W jakiej miejscowości mieszkasz?Mogę Ci przekazać dużo wiadomości na ten temat
nowy10 / 77.252.80.* / 2008-02-11 20:48
marz291 z całym szacunkiem ale AXA nie wypracowała najwięcej czyli wcale nie ma największej stopy zwrotu. Nie twierdzę, że AXA to zły fundusz bo dla mnie jest całkiem niezły i systematycznie pnie się w górę ale są lepsze a co do planu inwestycyjnego AXA to jest to całkiem dobre i konkurencyjne z innymi rozwiązanie.
eme / 83.22.63.* / 2008-02-11 21:26
Nowy10 Z jakimi?W jaki sposob konkurencyjne??Mże dam sie namowic i kupie.
nowy10 / 77.252.80.* / 2008-02-11 22:57
eme wiesz co to znaczy konkurencyjne? uważasz ze propozycja planu inwestycyjnego AXA nie jest równie dobra jak inne tego typu? jesli tak to proszę o wyjaśnienie.
eme / 83.22.56.* / 2008-02-13 07:38
nowy10.ok Jest dobra jak innego typu.spoko.Tak pisze gdyż jeszcze szczegolowo nie poznalem.Być moze tak jest.Wierze ci.
eme / 83.22.63.* / 2008-02-12 08:23
nowy10. Jeżeli piszesz

a co do planu inwestycyjnego AXA
to jest to całkiem dobre i konkurencyjne z innymi rozwiązanie.

to podaj przykład dlaczego konkurencyjne, w czym lepsze??Taka rozmowa to tak jak o niczym.
any / 2008-02-12 09:03 / portfel / Bywalec forum
eme - zwróć uwagę na stan emocjonalny nowego.
Obecnie każde pytanie traktuje on jak uderzenie go w policzek. Niestety, niektórzy tak mają. Zwłaszcza osobnicy zaprogramowani, że ich oferta jest najlepsza i tylko tyle. Natomiast na rynku jest kilka znacznie bardziej konkurencyjnych rozwiązań, ale wydaje mi się, że forum nie jest miejscem na tego typu propagandę.

Ale także bardzo chętnie dowiedziałbym się więcej na temat konkurencyjności tej oferty.
nowy10 / 77.252.80.* / 2008-02-12 21:23
any z moim stanem emocjonalnym jest całkiem dobrze czego nie można powiedzieć o Tobie zwłaszcza po Twoich wypowiedziach (żal mi Cię) ale i tak dzięki za troskę. Twierdzisz, że
na rynku jest kilka znacznie bardziej konkurencyjnych rozwiązań

tak więc podaj ki kilka takich rozwiązań i uzasadnij to skoro jestes taki mądry, komentujesz i doradzasz innym ze oferty np AXY są złe. czekam na odpowiedź.
any / 2008-02-13 08:28 / portfel / Bywalec forum
Nowy10 - zwróć uwagę, że Twoje posty w dyskusji są atakami ad personam. Jeżeli ja napomknę o Twoim stanie emocjonalnym Ty natychmiast przeprowadzasz analizę mojej osobowości, wysnuwając przy tym różne, czasami wyssane z palca wnioski.
Zwróć uwagę na różnicę w naszych wypowiedziach - ja odnoszę się do Twoich wypowiedzi, zaś Ty zupełnie bezpodstawnie odgryzasz się na oślep. tak na oślep, bo nie znasz mnie i nie masz podstaw do współczucia, tudzież żalu w stosunku do mojej osoby. Przyłączyłem się do prośby eme, abyś napisał nam coś o konkurencyjności rozwiązań AXY. Tymczasem Ty prosisz o wskazanie innych - dobrze wskażę Ci inne, conajmniej podobne ale najpierw Ty wysil się i zaprezentuj nam ofertę AXY. Nie musisz sprzedawać, po prostu przedstaw nam rzetelnie ten produkt, bo na stronie AXY nie znalazłem nic, poza standardowym marketingowym bełkotem. Piszę bełkot w sensie ogólnikowych sformułowań dokładnie takich samych jak na stronach innych towarzystw, ale zaniepokoiła mnie jedna sprawa - nie mogę nigdzie dokopać się do OWU - źle szukam, czy ich tam nie ma? A proszę o to z czystej ciekawości, serio.

Co do mojego doradzania innym, już chyba wspomniałem, że nie lubię sprzedawać na negatywnych emocjach, tzn. wykazując słabość konkurencji. Bo jest to działanie na krótką metę i nie przynosi spodziewanych efektów.
Lian / 2011-03-25 20:25 / portfel
Jestem Twoim wielbicielem (wirtualnym) :)

Najnowsze wpisy