Forum Forum finansoweKredyty

Czy istnieje w Polsce bank udzielajacy kredytu,pozyczki bezrobotnym

Czy istnieje w Polsce bank udzielajacy kredytu,pozyczki bezrobotnym

pascal111 / 2007-08-13 20:11
Czy istnieje w Polsce bank udzielajacy kredytu,pozyczki bezrobotnym ale naie na rozpoczęcie działalnosci gospodarczej tylko zwyczajny gotówkowy.Najlepiej byłoby jesli nie maczałby palcy w BIK-u bo i tam mam jeden kredyt spłacany z opóznieniem.Wien,że inne banki jak np:PEKAO BP bądz KASA SKOK STEWCZYKA kontaktuja się z BIKIEM i nie ma mozliwości jakichkolwiek negocjajcji.Dodam,że w grę wchodzi niewielka suma 1000-1500zł.Jestem w stanie przystać na kazde warunki oczywiście w granicach rozsądku.

Wyświetlaj:
KamilaKowalczyk / 2020-03-11 11:44
Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.
Andrzej 21252 / 37.248.254.* / 2014-07-16 21:52
Polecam chwilowki. net Oni zawsze mają jasne, klarowne zasady pożyczek, bez przekrętów. Wziąłem 4 tys. pozyczki spłacam bez problemu. Lepiej niz w tradycyjnym banku.
mark02 / 2011-12-04 18:49
Sprobuj w SKOK-u Wołomin, jak odpowiednio zaświadczysz ze pożyczke spłacisz i pokazesz im jak na czysto sprawa wyglada mogą Ci pomoc, zadzwon do nich i zapytaj, nic Cie to nie kosztuje
juliet434 / 197.210.227.* / 2017-09-15 12:18
Czy potrzebujesz pożyczki? jeśli tak, napisz do nas na adres jullietfinancialaid@yahoo.com z informacją więcej
Nazwa:
Wiek:
Płeć:
Kraj:
Stan:
Tel:
Adres:
Zawód:
Kwota kredytu:
Termin pożyczki:
Miesięczny przychód:
Cel funduszy:

kontakt email: jullietfinancialaid@yahoo.com
Kim Eun Su / 83.31.67.* / 2011-12-03 01:33
No właśnie też pracuję na czarno i potrzebuję pożyczki, na wyjazd do załatwionej już mi pracy. Niestety nie uzbieram z pensji 3tys... więc potrzebuję kredytu, który bez problemu bym spłaciła. Nie wiem już gdzie się skierować... jedynym obecnie wyjściem jakie widzę, to wezmę na znajomego i spiszę u prawnika zobowiązanie do spłaty... najciekawsze nie wiem czy ten znajomy ma zatrudnienie na czas nieokreślony... jak nie to już nie ma dla mnie przyszłości..
raf73 / 83.3.229.* / 2007-08-14 19:34
Wszystkie szybkie pożyczki ("na dowód osobisty") funkcjonują na zasadzie kontaktu z BIK-iem. Pozostałe żądają zaświadczenia o dochodach. Innej możliwości nie ma. Chyba że jeszcze instytucje wymienione w komentarzu niżej, ale z nimi odradzałbym kontakty.

Wg mnie masz kłopoty, a pakujesz się w jeszcze większe. Masz już jeden kredyt, którego nie jesteś w stanie spłacić, a chcesz zaciągnąć drugi. Skąd przypuszczenie, że będziesz w stanie spłacić tamten? A jak przyjdą do Ciebie windykatorzy z bejsbolami, zabiorą komputer i powiedzą, że to na razie odsetki?

Nie wiem co Ci poradzić, na szczęście nie zajmuję się zawodowo takimi rzeczami. Żaden bank Ci nie pożyczy pieniędzy, i ma rację, nawet dla Twojego własnego dobra. Jeśli masz pewność, ale taką 100%, że jesteś w stanie spłacić, to możesz pożyczyć tylko od ufających Ci krewnych i przyjaciół. Ale jeśli się pomylisz i nie spłacisz nawet tego, to możesz stracić nawet ich.
nomia / 2007-08-14 11:20
Może czas najwyższy przestać być bezrobotnym...
Pracę w Polsce można znaleźć tylko trzeba chcieć pracować.
Inna sprawa to wysokość zarobków np w licznych fabrykach ale zawsze lepsze niż być na państwowym zasiłku.

zacznij od internetu:
http://praca.money.pl/
chrisukiller / 109.243.195.* / 2012-08-27 01:07
"...może czas przestać być bezrobotnym..."

Tak uważasz, że w Polsce można znaleźć pracę, jak tylko chcesz pracować? A co ma zrobić ktoś, kto NAWET pomimo młodego wieku nie ma żadnego doświadczenia, żadnych kwalifikacji zawodowych i do tego kiepski - ale zdaniem różnych mądrych ludzi siedzących w komisjach itp.- stan zdrowia? A trudne warunki życiowe uniemożliwiają mu np. zdobywanie takich kwalifikacji?
Ejjjj / 87.99.11.* / 2009-05-09 18:53
sorrry ale chyba nie wiesz, co mowisz. mam wyzsze wyksztalcenie od pol roku nie mam pracy. Nie MOGE dostac zasilku bo nie pracowalam wczesniej na umowe o prace. Zasilek dostaje sie max pol roku. Jak nie wiesz nic na jakis temat to sie moze nie odzywaj.
mauatt / 2007-08-14 06:15
heh, Dom Bank dobry na wszystko...
istnieje coś takiego jak Dom Bank, tyle, że udziela kredytów hipotecznych,a nie pożyczek gotówkowych i pomimo elastycznych i "przyjaznych" dla klienta procedur, na pewno nie udzielą kredytu bezrobotnemu.
Odnośnie pytania w temacie wątku... Nie ma takiego banku.
Można próbować w instytucjach typu: Provident, Profireal, Mandarynka, chociaż warunki proponowane przez te instytucje są poza moimi granicami rozsądku, ale Pan pewnie ma inne granice :)
asiunia12 / 88.199.148.* / 2011-09-16 11:56
ludzie czy ktos moze mi pomuc mam 2 dzieci i potrzebuje 2500 zl.naprawde jestem w trudnej sytuacji a ta kwota pomoze mi wyjsc z dlugow juz niewiem co mam robic dorabiam na czarno pomocy bardzo prosze o porade
ConrPL / 85.89.162.* / 2007-08-14 23:49
Z tego co pamiętam Dom Bank wymagał tylko Twojego oświadczenia, że masz dochód i nieruchomości pod zastaw. Chodziło pewnie o możliwość udzielenia pożyczki osobom pracującym na czarno... i tym którzy mają nieregularny dochód. W ten sposób udziela się jednak raczej większych pożyczek, a wpis w BIKu pewnie ich przestraszy...

Trzeba było brać dodatkowy kredyt, gdy nie miałeś opóźnienia na innych. Wtedy zachowałbyś płynność i zaoszczędził, byłoby też łatwiej.

1500 PLN to niewielka suma. Można próbować zrobić niedozwolony debet na koncie przy pomocy bankomatów off-line, ale to nieuczciwe i koszt takiego "kredytu" jest bardzo wysoki. Trzeba mieć pewność, że się go będzie miało w miarę szybko oddać, żeby dostać kartę trzeba podpisać dobrowolne poddanie się egzekucji. Zazwyczaj banki trzymają stosunkowo długo taki debet (a klienci często robią go przypadkiem) i nic nie robią, bo dobrze na nim zarabiają, ale jeżeli masz wpis w BIKu, mogą postąpić inaczej. Każde upomnienie też kosztuje ekstra.

Na Twoim miejscu próbowałbym jednak coś sprzedać, 1500 PLN powinno się uzbierać, a to jedyne wyjście, które nie ściągnie na Ciebie gorszych kłopotów... I bardziej bezpośrednio motywuje do pracy. Kredyty w Mandarynce by utrzymać płynność po złym wpisie w BIKu to początek końca...
Iza Konsultant Money.pl / 2007-08-16 09:21 / Specjalista Money.pl
Dom Bank już od dawna nie ma oferty kredytu "na gębę"
Ponadto był to kredyt hipoteczny, minimalna kwota wynosiła 20 000. Klient musiał być czyściutki - opóźnienia w spłatach maksymalnie do 30 dni.

Pozdrawiam
Malek / 212.76.37.* / 2007-08-16 21:05
sprawdziłem, że teraz minimalny kredyt w Dom Banku to 40.000, a respektują opóźnienia w spłacie inych kredytów do 90 dni
Hana / 80.53.103.* / 2008-04-01 10:59
jeśli ktoś ma problemy,to ze względu na wszystko należy mu sie pomóc...bo ile sie słyszy,ze pózniej te osoby odbierają sobie życie z tego powodu...Gdzie Wasze dobre serce !
Hana / 80.53.103.* / 2008-04-01 11:01
Poza tym nie ma sytuacji bez wyjścia,zawsze jest jakieś rozwiązanie...
keny4 / 82.177.231.* / 2008-11-27 19:53
dają na gębę tylko trzeba wiedzieć gdzie i jak wżąć ze wszystkich możliwych banków wżąłem dwie karty kredytowe i kredyt 30000 tysięcy spłacam ,a historie w bik też mam nie ciekawą ,jak ktoś chce i udowodni że nie jest pracownikiem banku to go pokieruje jak to zrobić adres;keny4@op.pl .ale ludzie to trzeba oddać także zastanów się zanim napiszesz
Herkules1 / 83.21.44.* / 2009-12-08 19:47
ja nie jestem pracownikie zadnego banku jestem budowlancem pracujacym na czarno i pilnie potrzebuje gotuwki bardzo prosil o pomoc jak najszybciej dzieki
Herkules121 / 83.21.4.* / 2009-12-07 13:33
ja prubowalem juz wszedzie mam firme ale nie zarejestrowanom w bik jestem czysty potrzebuje 10.000 tys.ostatni inwestor mnie wykrecil a musze zaplacic swoim ludziom
zbi / 84.64.112.* / 2009-02-17 06:18
czesc nie jestem zadnym pracownikiem banku pracuje za granica ale chce wrocic i pracowac w polsce.Potrzebuje kasy na auto.Potrzebuje okolo 30000 zl mam dobra historie w bik jesli masz jakis pomysl daj znac
Mark Shawn / 146.185.28.* / 2018-04-16 01:28
Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków lub rozpoczęcia nowej działalności gospodarczej, a następnie nie szukaj dalej Moje nazwisko to Pan Mark jesteśmy certyfikowaną pożyczką Firma, która oferuje jakąkolwiek pomoc finansową dla osób, które jej potrzebują i oto nasza poczta bezpłatnie, aby wysłać nam wiadomość za pośrednictwem: markshawnservices@gmail.com
shatti / 178.216.139.* / 2011-03-18 13:11
Bogiem a prawdą mam podobna sytuację. Pracuję na czarno, mam kilka pilnych wydatków a wypłatę dopiero końcem miesiąca, grozi mi windykacja, wraz z ostatnim dniem marca muszę zmienić mieszkanie a na dodatek do wszystkiego spodziewam się dziecka. Pożyczka bardzo by mnie ratowała, ale jak ktoś pracuje na czarno, to może co najwyżej pomarzyć. Providenty i inne takie odpadają. Raz się wpakowałam i więcej nie chcę.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: