Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Czy warto założyć fundusz zrównoważony w obecnej sytuacji gospodarczej?

Czy warto założyć fundusz zrównoważony w obecnej sytuacji gospodarczej?

beny1234 / 83.29.243.* / 2010-04-07 18:48
Czy taki fundusz pko pionier ma szanse przynieść zysk w obecnej chwili?A jak ma się sprawa z obligacjami państwa i przedsiębiorstw?Proszę o radę bo mam niewielkie doświadczenie.
Wyświetlaj:
Ciułacz / 2010-04-10 12:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Beny witaj !
Pytanie zadałeś kilka dni temu i nikt sie nie odezwał, ale wcale się nie dziwię, bo pytasz o żeczy oczywiste , a jak tego nie wiesz to znaczy że i tak nic nie rozumiesz jak Ci ktoś odpowie.
Sorry że tak Ci napisałem .
Pytasz :
Czy taki fundusz pko pionier ma szanse przynieść zysk w obecnej chwili?

Co to jest dla Ciebie obecna chwila ? Jedna sekunda ? dzień , tydzień, miesiąć, rok,dekada , itd ?
A jak ma się sprawa z
obligacjami państwa i przedsiębiorstw?

A co chcesz wiedzieć ? oprocentowanie ?
Obligacje Państwa to raczej są raczej pewne, ale fortuny na nich nie zrobisz , trochę lepiej od inflacji.Na czas recesji to polecam na przechowanie kapitału.
Obligacje przedsiebiorstw ? oprocentowanie zazwyczaj lepsze, ale zawsze ryzyko niewypłavalności itd.
Jak masz kasę to na lokatę i sie nie przejmuj, a jak masz sporo, sporo kasy to do banku i poproś o tz doradzcę VIP i on przed tobą roztoczy świetlaną przyłość.
A jeszcze jak jesteś studentem i olewałeś wykłady i myślisz że tu ktos w dwóch słowach
wszystko ci wytłumaczy to sie mylisz, bo to zabiera czas.
Podam ci linka odnośnie funduszy ,może Ci sie na cos przyda.
http://mojefundusze.pl/fundusze_pionier_zr%C3%B3wnowa%C5%BCony_2694.html
xxxxxxl / 178.37.239.* / 2010-04-10 20:50
Witam Ciułacz

tak od siebie dodam
mam kilkaset "bezpiecznych" obligacji państowych, które nie zostały wykupione
strach liczyć ile ludzie na nich stracili
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy