Forum Forum finansoweBanki

Idea Bank -wasze opinie

Idea Bank -wasze opinie

Che Ernesto / 2012-08-16 13:18
Ostatnio bardzo zainteresował mnie ten bank ze względu na ofertę jaką nam dają na lokacie... jakie są wasze opinie na temat tego banku? Czy warto się z nim związać? Czy ktoś jest już klientem tego banku?
Wyświetlaj:
Sylwester700 / 188.147.34.* / 2018-10-09 19:25
Założenie konta to jedyna rzecz którą można w tym banku załatwić. Bank przesyła podwójne przelewy bez konsultacji, a obsługa klienta robi sobie kpiny. Brak możliwości rozmowy z kimkolwiek kompetentnym.
Dno bez szacunku dla klienta.
darrenczamer / 2018-10-02 10:35
To najgorszy bank z jakim miałem do czynienia, a byłem i jestem klientem wielu. Niekompetentni pracownicy i to nie tylko szczebla obsługowego, ale też kierowniczego. Skandaliczne opłaty, brak reakcji i odpowiedzi na pytania i pisma. Wprowadzanie w błąd, nie informowanie klienta o wszystkich szczegółach, spychologia.
Moja sprawa dotarła do rzecznika finansowego i dopiero jego interwencja sprawiła, że bank raczył zająć stanowisko. Oczywiście nie przyznając mi racji. Nie chcę mieć z nimi nic do czynienia i zdecydowanie odradzam wszystkim.
darrenczamer / 2018-10-02 10:44
A jeżeli chodzi o księgowość, to też kpina. Najniższa cena jest za 10! dokumentów miesięcznie. Jeżeli przekracza się tą ilość, to cena abonamentu wzrasta kilkukrotnie. I już nie jest wcale atrakcyjna. Kto, prowadząc nawet małą firmę, będzie miał mniej niż 10 dokumentów w miesiącu.
Arkadiuszbb / 83.9.74.* / 2018-10-01 09:12
Bank gody uwagi, co prawda lokaty z wysokim procentem sa dla nowych rachunków. Ale dla małego przedseiebiorcy oferują wiele ciekawych rozwiązań. Mam konto walutowe i spready wymiany zaoferowali mi dużo niższe niż miałem w bzwbk. Usługa księgowa to tez śmieszne pieniadze, przeliczyłem i zyskałem 400 zł miesięcznie mniejsze koszty prowadzenia działalności
Pawelgarek / 37.47.41.* / 2018-09-30 19:49
Osobiście polecam ten bank, mam w nim konto firmowe. Bankowość internetowa działa bez zarzutu jak w innych bankach. Dodatkowo mam u nich obsługę księgowa i korzystam z mobilnego wpłatomatu, co tez ułatwia zycie, po zamknięciu zmiany nie muszę sie martwić co zrobic z utargujem. Szczerze mówiąc dziwią mnie same negatywne opinie, napisane przez innych. W mojej ocenie wyglada to na hejt osób które kupiły obligacje getback i obwiniają bank ze im zaoferował możliwość takiej inwestycji... kilku moich znajomych tez korzysta z usług idea bank o nigdy nie skarżyli sie na działanie systemu lub obsługę wiec radzę zweryfikować komentarze we własnym zakresie
pocckett / 80.238.109.* / 2019-03-08 22:35
POWODZENIA Z TAX CARE.
PO TRZECH LATACH U NICH, MOJA NOWA KSIĘGOWA DWA MIESIĄCE PORZĄDKOWAŁA BŁĘDY KSIĘGOWE.
TRZYMAJ SIĘ RAMY KOLEGO, BO BĘDZIE BOLAŁO.
bANDA AMATORÓW.
90% TO STUDENCI, BEZ WIEDZY KSIĘGOWEJ
Mosze / 37.47.43.* / 2018-11-15 18:19
Super banczyna opłata 200,00PLN to standard za wszystko, czepiają się wszystkiego i sami biorą z konta pieniądze, na forum dużo klakierów z tej lichwiarni
jaaviera / 195.20.138.* / 2018-09-26 09:34
To są kpiny!!! Od lipca nie mogę się zalogować na konto! Skandal! Powinni się tym zając reporterzy i telewizja.
Niedopuszczalne!!!
sfrustrowana / 150.254.210.* / 2018-10-31 17:35
absolutnie potwierdzam
mikolasz / 178.43.57.* / 2018-09-19 15:35
Brak możliwości edytowania lokaty. W banku INTERNETOWYM rzecz nie do pomyślenia !
Tylko przez konsultanta. Liczba wolnych konsultantów : 0 (od kilku dni).
Oszuści liczą na to, że złapią klienta na odnowioną automatycznie lokatę na 0,01%.
ivo007 / 94.246.170.* / 2018-10-18 19:01
w dniu, w którym lokata się odnowiła na 0,01% zrywasz ją (bez kosztów) i zakładasz inną lub zabierasz kase.
Pawel441 / 83.4.133.* / 2018-09-13 22:37
Uważajcie na ten bank . Bank lichwiarzy . Zero profesjonalizmu . Wyłudzanie pieniędzy . Tragedia .
pożyczkobiorca / 37.47.5.* / 2018-09-06 15:36
idea bank to porażka. Pani na infolinii nie wie kiedy są sesje przychodzące do banku. Na umowie są dwa numery rachunku do przelewów (przy pożyczce otwierają też rachunek firmowy o czym nie informują!!). Dokonując przelewu na jeden z nich przelew wrócił. Teraz są odsetki do zapłaty. Okazało się, że nie aktywowany został rachunek (o czym nie ma mowy w umowie) i środki zostały odesłane. Dezinformacja całkowita.
bolo78 / 5.172.239.* / 2018-08-26 20:28
Dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo. Omijajcie i nie dajcie się nabrać. Mam doświadczenie bardzo przykre. Zainwestowałem 2 lata temu, miało przynieść zysk. Po 2 latach, chciałem wycofać lokatę. Musiałem czekać 2 miesiące na jakość wycenę. Mieli potrącić 10 procent z tej kwoty. A odciągnęli 35 procent. Totalne złodzieje. Umowa mówiła inaczej, a oni tłumaczyli, że jakieś dodatkowe opłaty. Uciekajcie - wszystkim polecam. Nie będziecie żałować. A jeszcze jedno, żeby wypłacić te pieniądze dwa tygodnie musiałem chodzić do banku i ciągle mieli problemy z programem. Masakra. Takiego syfu nigdzie nie widziałem. Inne banki 100% lepsze.
IrekABC / 89.64.43.* / 2018-08-22 15:30
Dzień dobry,
Piszę, aby przestrzec przed Idea Bankiem, współpraca z tym bankiem to katastrofa.
Nie chcę tu wylewać żali. Ale narobili mi kłopotów. A moja zdolność kredytowa przed podjęciem współpracy z nimi była A++. Bank zamiast kontaktować się z klientem, z którym współpracuje od dwóch lat, kontaktuje się z BIK, gdzie robi mi kłopot. Do mnie zadzwonili po ponad miesiącu, a pisałem kilkanaście maili, dzwoniłem kilka razy dziennie, lojalnie uprzedziłem, że przenoszę się do innego banku jeżeli się nie odezwą, pisałem, że blokują mi wykonywanie działalności gospodarczej, blokując konto...

Omijajcie Idea Bank. Ponad 20 lat mam też konto w PKO BP i to jest przepaść jeśli chodzi o obsługę klienta. Idea Bank idźcie precz!
Robert150 / 31.0.120.* / 2018-08-20 18:26
Przeglądam teraz opinie o bankach w Polsce. I co stwierdzam? Nie ma w Polsce dobrego, uczciwego banku. Według autorów wpisów wszystkie banki to złodzieje, oszuści i krwiopijcy. Po co więc "kumacie" się z nimi. Trzymajcie kasę w wersalce, a forsę pożyczajcie od babci i dziadka. Jak myślicie, że bank to filantrop, to znaczy, że pijecie za dużo napojów energetyzujacych, albo nie powiem czegoś mocniejszego. Ja trzymam w tym banku sporo kasy i nie "kwilę", że mało z tego mam.
ostrzegam / 83.23.252.* / 2018-08-19 09:38
Jeżeli mogę Ci doradzić, to trzymaj się z dala od tego banku. Jak zwąchają, że masz trochę pieniędzy będą Cię tak zachęcać aż wcześniej lub później skusiśsz się na ich pozornie intratne produkty finansowe. Masz pewne jak w Idea Banku, że stracisz. Teraz lansują Lokatę Strukturyzowaną Piłkarscy Sponsorzy. Uważaj, nie daj się nabrać.
Niedoszły Klient / 37.47.143.* / 2018-08-15 14:35
Wczoraj chciałem założyć lokatę On-line. Na stronie poszło OK (żadnych zastrzeżeń). Informacja, iż na maila zostały wysłane dane m.in. do logowania. Sprawdzam maila i... zdziwienie " Witaj,
Twój wniosek dotyczący założenia produktu nie został zaakceptowany
W celu ustalenia powodów nieprzyjęcia wniosku prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerem 22 101 10 10 lub 801 999 111. (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora)."

Wobec tego chcąc ustalić powód, dzwonię na infolinię, a tam gościu mówi, że nie może podać mi dlaczego wniosek został odrzucony. Powiedział, abym pojechał do ich oddziału (najbliższy ponad 100 km od mojej miejscowości). Po co jest ta infolinia?
Nigdy więcej / 176.221.121.* / 2018-07-30 22:22
OSTRZEGAM,omijajcie ten twór finansowy! 22.06.2018 po ponad misięcznym bezskutecznym oczekiwaniu na kartę
debetową do konta Idealnego,w oddziale we Wrocławiu ul.Mikołaja,postanowiłem zrezygnować z dopiero co
otwieranego rachunku i złożyłem wnosek o wypowiedzenie umowy ramowej (zamknięcie konta wraz z dostępem do
bankowości elektronicznej) z zachowaniem okresu wypowiedzenia 30 dni.Rachunek wraz z Umową Ramową miał
być zamknięty z dniem 22.07.2018.Złożyłem również sprzeciw na przetwarzanie moich danych osobowych w celach
marketingowych.Do dzisiaj moje wnioski nie zostały wykonane,ten "pseudo bank" nie odpowiada na moje zapytania,
zarówno poprzez pocztę wewnętrzną (po zalogowaniu do banku) i pocztę zewnętrzną na adres kontakt@ideabank.pl.
Dodzwonienie się do tego banku graniczy z cudem,a jak się już uda,to poza przyjęciem zgłoszenia,nie zmienia
się nic,w żaden sposób nie można pozbyć się tego "wrzoda".Regulaminy,przepisy prawa bankowego,cywilnego nie
dotyczą tego banku,dobrze zorganizowana "sitwa",działa w oparciu o własne widzimisie a nie podpisane umowy.
Żaden bank nie jest IDEAalny,ale dpbrze się zastanówcie zanim skierujecie kroki w jego stronę!
piotr1100 / 195.187.253.* / 2018-07-19 09:39
NIech przeproszą za swoje działania wobec klientów. Żadna marka tak nie ignorowała klientów.
Zrobiłem petycję bo tez mam dość.
https://www.change.org/p/grupa-kapita%C5%82owa-getin-holding-sa-idea-bank-przepro%C5%9Bcie-klient%C3%B3w-za-swoje-dzia%C5%82ania

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: