Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Jak grać w środę, 24 maja...

Jak grać w środę, 24 maja...

Redakcja forum / 2006-05-23 17:51
Zapraszamy do namysłu, jest potrzebny.
Wyświetlaj:
dd / 82.202.101.* / 2006-05-24 01:41
Kupować, sprzedawać, kupować, kupować, sprzedawać, znowu kupować, zjeść obiad i znowu kupować i sprzedawać i jeszcze sprzedawać i kupować itd.
A tak naprawdę, to chyba nikt nie wie jak się zachować. Najlepiej więc czekać i obserwować aż sytuacja sie wyklaruje.
avi / 2006-05-23 18:47 / portfel / Bywalec forum
obserwować, obserwować i jeszcze raz obserwować... dużo kawy i tytoniu i dajemy rade! nie zapominajmy o melisce z rana... i piwku na wieczór! pa A tak poważnie! to nie wiem co o tym wszystkim myślec- mam doła.... :-(
Remi / 83.23.246.* / 2006-05-23 18:04
Grać rozważnie, przyjżeć się jak rynek rozpoczyna i podejmować decyzje:
przy spadkach czekać i patrzeć co dalej się dzieje, nie panikować, dzisiaj jak spadało traciłem sporo pieniędzy 1/5 kapitału, odczekałem i wróciłem do rannego stanu posiadania,
przy wzrostach, w zależności czy jesteśmy na + to sprzedawać, jak jesteśmy jeszcze na minus to czekac, sprzedawać co najwyżej przy małych stratach
Pełna ostrożność i wyczekiwanie, reakcja rozważna
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy