Forum

Komentarze użytkownika "danpol"

Komentarze użytkownika: danpol

danpol / 2008-01-04 16:02
Ale to jest paranoja:
Oczywiście nie neguję, że abonament potrzebny jest na rozwój teatru telewizji lub innych faktycznie misyjnych przedsięwźięć, ale ja osobiście wiem jak to jest. Abonament idzie na wypłaty dla pracowników często zbędnych w TVP szczególnie, ciotki pociotki i inne przydupasy szczegolnie VIP-w , Krauzych i innych, którzy muszą być zatrudnieni w mediach bo to i autorytet i pozycja wzrasta, a dupki na niczym sie nie znają. Efekt jest taki, że pracownicy techniczni transmisji (te szaraki, ktore mimo deszczu, śniegu i zawieji lataja z kablami za 1000 brutto pensji i % od przedsięwziecia (wstyd!!!!!).
Jeśli chodzi o RTV to inna bajka i tu pomoc z abonamentu jest wskazana (w przeciwieństwie do takiej konieczności w TVP przy tak wysokim %-cie reklam na 5 lub 6 programach TVP).
Natomiast kwestia formy płatnośći, budzą u mnie zenit wkurzenia. Jest tyle martwych dusz, ktore w TVP i RTV nie nazbyt sie napracuja a dobry pieniądz biorą.
Niech te dusze wezma sie do roboty, niech ustalą :
- kto oglada TVP z anteny przydomowej ( powinien płacić abonement),
-kto oglada TVP za pośrednictwem : UPC. CYFRA + , oraz inni operatorzy kablowi.
Prosze bardzo akceptuję coś takiego, że bedąc odbiorca sygnału z sieci UPC , będe płacił miesięcznie o np. 15,00 PLN wyższą opłatę za UPC, ale to UPC odprowadzi w moim imieniu te np. 15,00 do puli abonamentu.
Dlaczego ja mam dawać zarabiać monopoliście Poczcie Polskiej , i dwukrotnie płacić: UPC za sygnał a Poczcie, za to że mam telewizor. Paranoja
danpol / 2008-01-10 17:00
Ciekawe kolego Gal, że jeszcze niedawno żeś sie waść wyrażał podobnie o Kaczorach jak byli u władzy. Czy Waść widzisz w Polsce jaki kolwiek rząd na ktorym byś Waść psów nie wieszał.
Czy taki fałsz albo bleblanie dla bleblania na forum to mądra wypowiedź ????????

Re: Spór o abonament kosztował TVP 34 miliony

danpol / 2008-04-07 21:04
I tak by tych sztuk teatralnych nie było, bo Prezesi musza mieć kasiorę na wypasione odprawy, dla dobrze urodzonych PISiów.
Zero abonamentu, niech Prezio płaci odprawy ze swoich apanaży. Technika w TVP zarabia grosze a te ćwoki i ćwoczki, dostaja niebotyczne odprawy.
Wstyd nawet dopominać się płatności abonamentu.
Chyba, że jednorazowo, wszyscy zostana z TVP wywaleni, i przyjda nowi pracownicy, ale nie zawszeni układowcy i przydupaski Pana Ziobry (patrz Kotecka bździągwa).
danpol / 2008-07-25 22:13
A Ty wielki znawca cholera, wkur..wić sie można jak czyta się takie p*******. Oczywiście wszyscy na świecie imbecyle a Twój jareczek i lesiu wszystkie rozumy pozjadali. Po cholerę w innych krajach prezydenci, krolowie i premierzy. kaczory mogą rządzic wszystkimi krajami, chyb z Księzyca ktory ukradli.
danpol / 2008-09-02 16:34
Nie tuskomatołków, tylko przekonamy się jak Ojciec Rydzyk dopnie swego, to nawet Toruń będzie bulił Rydzykowi za energie, on tego nie robi dla kraju, tylko dla bogacenia dóbr powstałych przy sekcie, no i trzeba odprowadzic haracz do ameryki.
danpol / 2008-09-02 16:39
Jaka ostoja chrześcijaństwa ty barania łąko. Nawiedzony pseudo klecha o maniackiej woli przywództwa mam ludzi bzdetami, a co najgorsze prowadzi do podziału miedzy Polakami, buntuje do oficjalnego bojkotu demokratycznie wybranego Rządu. W normalnym kraju do końca życia z p****** by nie wyszedł. Tylko w tym naszym oszołomstwie jest miejsce dla niego dla szpionów typu Wałęsa i jeszcze kilku.
danpol / 2008-09-02 16:47
Ale zrozumcie , że Rydzyk nie dla Polski i nie dla Unii działa, tylko narzecz dzieł przy nim powstałych.
Nie zmieni ten fakt wpływu na gonienie tych nieszczesnych 20 %.
Rydzyk by sie ze złości w dupe ugryzł, gdyby jego energia Polska podwyższała swoje noowania w Unii. Przeciez to totalny przeciwnik nowego, dla niego lepiej żeby Polska cofnęła sie jeszcze głębiej w ciemnogrod. Wtedy triumf pewny.
Taki z niego patriota jak z koziej dupy torba podrożna.
Ale tak się robi kapuchę. Uczcie sie maluczcy od księdza robic kapuchę.

Re: Nadchodzą podwyżki. Podrożeje prąd, gaz i woda

danpol / 2008-09-08 14:13
Najśmieszniejsze jest to, że wszyscy forumowicze przekrzykuja sie i wyzywaja od pisuarów, powców i innych tam jeszcze debilnych, a rynek jest rynkiem. Chcieluiście upadku - ja nie - to macie kapitalizm. W nim sa cholernie bigaci i murzyni. Cholernie bogaci leją to forum, a murzyni traca energie na kłótnie na forum zamiast uczciwie i ciężko charować, tak jak murzynom w kapitaliżmie zapisano.
Murzyn nie ma politykować tylko tyrac na cholernie bogatych. I to wszystko w tym temacie. tego nie zmieni ani Jareczek ani Donaldek, ani nawet Grzesiu Rewolucjonista. Także kończymy i zanużamy się.

Re: Kierowcy dostaną po kieszeni

danpol / 2008-09-08 14:39
Drodzy forumowicze, czy wy naprawde jesteście tak ograniczeni psychicznie ?????????
chyba tak, co ma polityka do bezkarności polskiego kierowcy ? Co ma jakość techniczna dróg do głupoty polskiego kierowcy ? Czemu ten sam kretyn - polski kierowca - jak przekroczy jakąś granice Polski, jedzie jak Bozia przykazała ? Bo u nas co najwyżej da w łapę policjantowi 5 dych, albo dostanie mandat kredytowy nieściągalny, a w cywilizowanych krajach music zapłacić mandat, albo zostawic samochód do czasu uregulowania mandatu. Mandaty powinn byc w Polsce płatne odrazu, jeszcze o 100 % wyższe, powinny byc odbierane prawa jazdy za notoryczne łamanie przepisów, powtorne kursy i egzaminy. Jeżeli polskiego kierowce stac na Maybaha i zapier..... nim ile fabryka dała, to stać go również na najwyższe mandaty i powtórne kursy i egzaminy. Juz dziś nie można mówic , że to ma ujemmy wplyw na budżety domowe. Ponadto powinny byc zlikwidowane mandaty kredytowe, gdyz 80 % ludzi ma karty i szmal przy sobie. I becalować za głupotę, nawet gdyby pieniądze z mandatów miały by trafic do portfeli posłów jako wynagrodzenia. Bo na drogi to i tak nie pójdzie.

Re: Gęsicka o Palikocie: Został błazen i skandalista

danpol / 2009-01-14 16:05
Jestem obużony postawa PO. Karac posła za przedstawianie prawdy. To po prostu znów sprawa sondazowa, żeby tylko Pan Premier nie straci glosów "za" w kampanii prezydenckiej.
Uważam i moge to w oczy w każdym sądzie PIS-uarom powtórzyć, że wszyscy najbliżsi współpracownicy Prezesunia to prostytutki a wręcz nie ukrywajmy KUR...y bez względu na płeć, oddające sie bez reszty za duże partyjne pieniądze homo niepewnemu Jareczkowi, bo niby facet a dupa bo jak baba nie może sie pogodzić z faktem, że przez głupotę, zadziorność i mściwość stracił teke premirera, a partia pikuje. To co wcześniej wymienieni robia to już nie jest opozycja. To jest porostu a n a r c h i a w najgorszym swoim wydaniu. PIS-uary nawołują sami (patrz Kurski i inne bydło) oraz przy pomocy tuby propagandowej w postaci Imperium Rydzykowego do łamania prawa i przeciwstawiania sie oficjalnej władzy Rządu, bez względu na to jaki on jest.
I najgorsze jest to, że ta anarchia jest akceptowana przez najwyższą w kraju osobe czyli Prezydenta RP z jego cała kamarylą.
PIS-uary za swoje działania powinni być skazani na dożywocie za to co robią, bez prawa wcześniejszego opuszczenia kryminału.
Nie boję sie żanych konsekwencji pisząc to, gdyż jak na wstepie napisałem, jestem gotów im wszystkim to wyrzygać przed każdym sądem.
Pozdrawiam
Andrzej STAWSKI - Sopot
danpol / 2009-01-14 21:37
To jest też i wina mediów. Bo Gęsicka powiedziała to , bo tamto. A kto tojest Geśicka, to bźdźiągwa PISowska. Czy to jest najważniejsze co ona powiedziała. Obecna minister jest nie ważna. Pani Gęsicka powiedziała i basta. Paranoja ot co.

Re: Bat na kierowców za 245 mln złotych

danpol / 2009-01-20 17:04
Ale to i tak gówno da.
Najpierw trzeba wyeliminować to co jest najgorsze :
70 % piratów drogowych to Ci którzy maja w dupie mandaty bo nie muszą ich placić, czyli VIPy , Vipów żony i kochanki, Vipów rozwydżone bahory, Vipóv przydupasy i kamaryle. Jeden telefon i sprawy nie było.
To w/w wymienionych stac na petardy, ktorymi w RP nie ma gdzie jeździć, a w/w tylko jeden pedał znaja w samochodzie - pedal gazu.
Natomiast z lubością łaja mandaty zwyklym kierowcom (najlepiej autobusów i cieżarowek) za przekroczenie o 8 czy 12 kim/godz dozwolonej predkości.
Sprawa druga to gminne mordochwyty, ktore nie maja certyfikatów i plomb i dowolnie można je ustawiać. Ten temat zgłoszony został juz do Rzecznika Praw Obywatelskich i UOKIK. Wiadomym jest ze mordochwyty gminne zarabiaja na diety radnych i podwyzki uposażenia wójtów, prezydentów i wszelakiego gminnego barachła - darmozjadów.

Re: Banki coraz mniej warte

danpol / 2009-01-23 19:04
Ponieważ w sprawach bankowych nie jestem znawcą mam pytanie , jak na tym całym zawirowaniu wyjdą własciciele kont w LUKAS Banku. Prosze o w miarę rzeczową poradę. Jako że jak mniemam na forum wypowiadaja się fachowcy.

Re: PiS: Sprawa Misiaka do prokuratury

danpol / 2009-03-19 17:30
Uważam, że jeżeli w trybie natychmiastowym prokuratura nie zajmie sie Tuskiem i całą bandą Tuskomłotow, to afera bedzie afere gonić. Przecież to jest banda przestepców gospodarczych i kryminalnych. To komunisci byli malutcy przy Tuskach.
Wyrwijcie wreszcie kraj z łap przestepców, ktorzy do końca życia powinni siedzieć w pilnie strzeżonym wiezieniu o chlebie i wodzie.

Re: PIT: Fiskus upomni się nawet o grosz

danpol / 2009-03-19 21:40
To może juz w tym popier... kraju Fiskus powinien sobie kazać wpłacic na poczatku roku jakis drobny milionik od kazdego podatnika i kiedys go odliczyc i tak co roku. Może by sie ta banda zlodzieji (rząd, prezydent, sejm i senat wreszcie nażarli naszymi cieżko zarobionymi ochłapami) banda s********** betonów przyspawanych do polityki i nieudacznego rzadzenia. Niereformowalne żelbety bo juz nawet nie betony. Psia ioch mać.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy