Forum

Komentarze użytkownika "lwowianka"

Komentarze użytkownika: lwowianka

lwowianka / 2009-03-06 16:14
dziekuje za komentarz.spadkobiorca jest maloletnia corka syna, ktora jest u mnie jako rodzina zastepcza. w sadzie wniesiona jest sprawa opieki prawnej nad maloletnia corka syna. czy bank moze wejsc na spadek maloletniej , a tym samym mnie obciazyc. dziekuje .

czy musze splacac kredyt z karty debetowej syna

lwowianka / 2009-02-28 18:36
moj syn mial ror, karte bankomatowa debetowa. w banku pkobp. syn zmarl .wezwano mnie do splaty tego kredytu. czy to jest zgodne z prawem. czy bank nie powinien ubezpieczac kart debetowych lub przynajmiej sprawdzac plynnosc splat. syn czekal na wyjazd do pracy za granice ,ale nie mial wplywow. moim zdaniem bank powinien zablokowac wyplaty ,do czasu pierwszych wplywow. czy musze splacac. kredyt syna.

ubezpieczenia pzu

lwowianka / 2009-02-28 18:27
moj syn mial wykupione ubezpieczenie 11/001463.wplacal systematycznie skladki. syn zmarl. pzu wyplacilo osobie uposazonej za smierc ubezpieczonego.jako ostatni punkt jest nastepujacy. jednorazowe swiadczenie dla dziecka z tytulu smierci ubezpieczonego rodzica. tej wyplaty pzu nie dokonalo. czy moge miec nadzieje ,ze to jest niedopatrzenie ,a nie zla wola pzu. czy powinnam zglosic sie po to swiadczenie
lwowianka / 2009-02-09 09:09
dziekuje.to chyba dobre rozwiazanie.sprobuje. pozdrawiam

czy po zmarlym synie moge wystapic o rente....

lwowianka / 2009-02-08 15:55
zmarl moj syn .czy moge wystapic o rente po nim dla 14-letniej jego corki, ktora byla pod moja opieka jako rodzina zastepcza.

co moge odliczyc za zakup piecyka gazowego

lwowianka / 2009-02-08 15:48
czy za rok2008 mozna odliczyc cpos za zakup nowego piecyka gazowego do prywatnego gospodarstwa domowego.prosze o porade.

czy musze placic za telefon

lwowianka / 2009-02-08 15:45
kupilam synowi na moje nazwisko telefon komorkowy, przed wyjazdem do pracy za granice. syn zmarl. czy musze uzytkowac ten numer, czy moge zerwac umowe. mam swoj telefon ,a ten juz zglosilam ,ze syn nie zyje ,ale poniewaz jest na moje nazwisko, czuy musze dotrzymac umowy kupna. wolalabym zerwac umowe. i nie placic niepotrzebnie za nieczynny numer. prosze o porade,

nie splacone zadluzenie na karcie kredytowej

lwowianka / 2009-02-08 15:40
moj syn zmarl.mial karte ror ,na ktora mogl zaciagnac debet ,zaciagnal na sume 1780zl. byl osoba samotna, mial wyjechac do pracy do francji. mnie upowaznil do pobierania z konta na oplaty oraz dla jego nieletniej corki. co teraz bedzie z tym dlugiem .nie mam srodkow na uzupelnienie trgo braku. czy bede wspolodpowiedzialna .prosze o pilna porade.

Re: UKE: Można zerwać umowę z Erą

lwowianka / 2009-02-08 15:29
wzielam telefon komorkowy dla syna ,ktory niedawno zmarl. czy moge zerwac umowe bez konsekwencji. dla mnie byloby to dobre wyjscie. bo po co placic ,jezeli numer bedzie niczynny.prosze o porade
lwowianka / 2009-01-15 10:55
.ekytilop akleiw zezrp keborod ylac ilicarts ic ,nazubaz yzcijlzor wreipjan owtsnap hcein .cadaisop eikn a, cildom eis azsum azeisk.dls z eis mazdagz mezar myt

Re: Jak samodzielnie wygrywać rozprawy?

lwowianka / 2009-01-14 16:17
wlasnie ,miesiac temu mialam rozprawe przed sadem administracyjnym w warszawie z odwolania sie od decyzji ministra skarbu panstwa w sprawie umieszczenia mnie na wojewodzkiej liscie uprawnionych do rekompensaty. wojewoda zachodniopomorski odmawia,gdyz w 1966r urzednik wydal wbrew obowiazujacemu prawu czesc wartosci miena ,ktore po smierci rodzicow zostalo sadownie podzielone pomiedzy czworo dzieci. zwrocilam sie do sadu o pomoc adwokata. przydzielono adwokata, ale mialam wrazenie , ze on bronil skarbu panstwa. w mojej sprawie powiedzial ,ze moj wniosek jest bezzasadny. i upomoal sie o bswoje honorarium. nie stac mnie na adwokaya z prawdziwego zdarzenia.moze ktos mi pomoze. pozdrawiam

Re: Urzędnicy zapłacą za błędy

lwowianka / 2009-01-08 12:10
oby ustawa weszla jaknajszybciej ,najlepiej z waznoscia za lata prl-u. wtedy bylo najwiecej samowolki,bez kontroli. rozdawali na prawo i lewo po kluczu partyjnym .teraz rozdaja lub nie za lapowki. niech szybko zacznie dzialac.
lwowianka / 2009-01-07 12:03
dziekuje za odpowiedz. tak, nie ma fundamentu. co nalezy zrobic ,by nie placic. odwolac sie od tej platnosci?

co z doreczeniem wyroku....

lwowianka / 2009-01-06 12:30
mialam sprawe w sadzie wojewodzkim w warszawie.mialam adwokata z urzedu do tej konkretnej sprawy . pozegnalismy sie na korytarzu po sprawie. pouczyl mnie ,ze nalezy w ciagu 7-dni napisac o przyslanie wyroku z uzasadnieniem .tak zrobilam. ale wyrok sad przeslal do adwokata.dlugo musialam go prosic o przeslanie do mnie. skwitowal to w ten sposob. zachcialo sie pani adwokata. to go pani ma.czy sad postapil slusznie ,ze na moja prosbe wyslal adwokatowi.dziekuje za odpowiedz.
lwowianka / 2009-01-06 12:24
prosze uwazac na oplaty. za garaz wolnostojacy na wydzierzawionym od miasta gruncie ,placi sie dwa razy ;za grunt iza garaz. ,chociaz wlasny.panstwo -krwiopijca..gdzie sie da tam obywatel jest ciemiezony podatkami/
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy