Forum

Komentarze użytkownika "Prokurator"

Komentarze użytkownika: Prokurator

Prokurator / 2008-02-18 22:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Jac_ek".
Nie zwracałbym uwagi na te parametry. To, że na danej sesjibyły lub są takie a nie inne obroty nie oznacza nigdy, że tak będzie na sesji najbliższej lub kilku najbliższych. na giełdzie zawsze wszystko jest możliwe.

Prokurator.

Re: Pytanie do Prokuratora ws; PLASTBOX

Prokurator / 2008-02-18 22:24 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,lesc".
Uważam, że ciągle warto kupić akcje ,,Plastbox" puki ich cena nie jest wyższa odceny z rekomendacji. Skoro są dużo tańsze niż cena z rekomendacji tym bardziej. Taka okazja później może się długo nie powtórzyć. Pamiętajmy, że akcje te mają niską wartość, ale przy dość niskich obrotach, a to oznacza, że inwestorzy nie akceptują takiego poziomu ceny akcji spółki ,,Plastbox".

Prokurator.

16 nowych rekomendacji (18.02.2008r.)

Prokurator / 2008-02-18 22:00 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich późnym wieczorem. Poniżej zamieszczam 16 najnowszych swoich rekomendacji. Oto one:.
,,Cersanit" sprzedaj z limitem ceny 31,86 zł.
,,Complex" sprzedaj z limitem ceny 3,96 zł.
,,Elkop" sprzedaj z limitem ceny 0,08 zł.
,,Elstaroil" sprzedaj z limitem ceny 8,88 zł.
,,Emperia" sprzedaj z limitem ceny 163,86 zł.
,,Energopol" sprzedaj z limitem ceny 12,62 zł.
,,H.B. Polska" sprzedaj z limitem ceny 9,72 zł.
,,Helio" sprzedaj z limitem ceny 9,56 zł.
,,Kompap" sprzedaj z limitem ceny 11,04 zł.
,,Mieszko" sprzedaj z limitem ceny 2,58 zł.
,,Nepentes" sprzedaj z limitem ceny 24,93 zł.
,,Orbis" sprzedaj z limitem ceny 66,44 zł.
,,Orzeł" skupuj z limitem ceny 0,15 zł.
,,P.B.G." sprzedaj z limitem ceny 336 zł.
,,P.C. Guard" kupuj z limitem ceny 0,07 zł.
,,żurawie" sprzedaj z limitem ceny 22,37 zł.

Wszystkie zlecenia w/g powyższych rekomendacji proponuję złożyć z terminem ich ważności do dnia 22.02.2008r. włącznie.

UWAGA: Nie ponoszę odpoiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.

Prokurator.
Prokurator / 2008-03-12 19:33 / Uznany Gracz Giełdowy
Za chwilę podam dwie rekomendacje kupna na najbliższe sesje giełdowe. zapraszam do ich lektury. (12.03.2008r. godz. 19:33).

Prokurator.
Prokurator / 2008-02-18 13:39 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,GrzesR".
Tak. Między innymi analizuję notowania akcji spółki ,,Mieszko". Zawsze, kiedy otrzymuję jakiś sygnał stosowną rekomendację na forum. Dotyczy to akcji wszystkich spółek rynku podstawowego Warszawskiej Giełdy Papierów WartOściowych t.j. notowanych w systemie notowań ciągłych.

Prokurator..

Re: Drozapol (pytanie do Prokuratora)

Prokurator / 2008-02-18 13:34 / Uznany Gracz Giełdowy
Przepraszam wszyskich za zwłokę w odpowiedzi na pytanie dotyczące notowań akcji spółk ,,Drozapol" i co mówi mój wskaźnik na ich temat. Moja odpowiedź jest krótka: Nic szczególnego z kursem tych akcji się nie dzieje. Obecnie nie otrzymuję dla tych akcji żadnych sygnałów. Kiedy takowe się pojawią, niezwłocznie stosowną rekomendację podam na forum.Osobom posiadającym teraz te akcje proponuję wstrzymać się z ich sprzedażą, osobom zainteresowanym ich zakupem proponuję jeszcze się z nim wstrzymać.

Prokurator.

Re: Kruk pytanie do Prokuratora

Prokurator / 2008-02-14 20:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,max_11".
Analizuję notowania akcji spółki ,,Kruk" tak, jak innych spółek rynku podstawowego t.zn. wszystkich spółek z tego rynku. Obecnie mój wskaźnik nie generuje dla akcji tej spółki.

Prokurator.
Prokurator / 2008-02-08 11:14 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,yaroo".
To znaczy, że każdy kto złożył zlecenie zgodnie z moją rekomendacją kupił każdą ilość tych akcji po cenach 5,25 zł, 4,80 zł. itp.

Prokurator.

10 nowych rekomendacji 5 kupna i 5 sprzedaży ( 6.02.2008r.)

Prokurator / 2008-02-06 19:41 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich wieczorem. Oto moje rekomendacje na najbliższe 4 sesje giełdowe:.
,,Barlinek" sprzedaj z limitem ceny 15,64 zł.
,,Bytom" kupuj z limitem ceny 2,79 zł.
,,E.F.H." kupuj z limitem ceny 3,68 zł.
,,Emcinsmed" sprzedaj z limitem ceny 19,03 zł.
,,Energoaparatura" kupuj z limitem ceny 1,97 zł.
,,H.T.L. Strefa" kupuj z limitem ceny 5,13 zł.
,,Indykpol" sprzedaj z limitem ceny 113,97 zł.
,,Intercars" sprzedaj z limitem ceny 113,10 zł.
,,Lena" sprzedaj z limitem ceny 5,05 zł.
,,Z.N.T.K. Łapy" kupuj z limitem ceny 68,37 zł.

Wszystkie zlecenia proponuję złożyć z terminem ich ważności do dnia 12.02.2008r.

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.

Prokurator.
Prokurator / 2008-02-05 20:49 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Qlimax".
Nie jestem zwolennikiem zakupu jakichkolwiek akcji za wszelką cenę. Zauważmy, że w przypadku niezrealizowania zlecenia zakupu akcji danej spółki w dalszym ciągu posiadasz pieniądze na rachunku, a to z kolei daje możliwość zakupu innych akcji w innym momencie. przyznaję, że moje limity cenowe są dość agresywne. wychodzę bowiem z założenia, że jeśli kupować, to jak najtaniej i sprzedawać jak najdrożej.Temu właśnie służą określane przeze mnie limity cenowe. Dzięki limitowi ceny, jak sam zauważasz, nie zostały zrealizowane zlecenia sprzedaży akcji spółki ,,Bioton". W dalszym ciągu jesteśmy więc w ich posiadaniu, a to z kolei daje nam możliwość ich sprzedaży n.p. po cenie 2,00 zł. i wyższej.

Prokurator.

Re: Prokuratorze co robić ?

Prokurator / 2008-02-05 11:46 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,misiek84".
Jeżeli cena danych akcji nie osiągnęła poziomu ceny z rekomendacji w terminiepodanym w rekomendacji w dalszym ciągu posiadasz te akcje, bo Twoje zlecenie ich sprzedaży nie zostało zrealizowane. O tym, że nie zostało ono zrealizowane nie pamiętam, bo nie prowadzę odpowiedniego rejestru. Jesli posiadasz nadal te akcje proponuję Ci poczekać na kolejną rekomendację sprzedaży dla akcji ,,Mostostalu Export" . Nie wykluczam jednak podania rekomendacji zakupu dla tych akcji w międzyczasie. To już nie jest zależne ode mnie, a od przebniegu notowań akcji.

Prokurator.
Prokurator / 2008-02-05 11:36 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,QLIMAX".
Widzę, że na Twoje pytanie nie muszę już odpowiadać, bo zrobił to już poniżej ,,Rafał xyz". W jego e-mailu zawarta jest pełna odpowiedź na Twoje pytanie i tak, jak on napisał nalezy rozumieć moją rekomendację. Podziękowania dla ,,Rafał xyz".

Prokurator.
Prokurator / 2008-02-04 20:59 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Papa Smerf".
Obecnie nie otrzymuję sygnału zakupu dla akcji spółki ,,Z.N.T.K. Łapy". Z ich zakupem radziłbym więc się wstrzymać do momentu podania przeze mnie rekomendacji zakupu. Na tym kończę i pozdrawiam Cię . Do zobaczenia niebawem na forum.

Prokurator
Prokurator / 2008-02-04 20:31 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Grace".
Obecnie moim zdaniem szykuje się dla akcji spółki ,,Hawe" sygnał do ich zakupu. Kiedy takowy otrzymam, stosowną rekomendację podam niezwłocznie na forum. Pozdrawiam Cię i życzę Ci samych udanych inwestycji na giełdzie.

prokurator.

6 rekomendacji sprzedaży i jedna kupna.(4.02.2008r.)

Prokurator / 2008-02-04 20:27 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich wieczorem.Dziś mam dla Państwa następujące rekomendacje sprzedaży papierów wartościowych i jedną rekomendację kupna. wszystkie rekomendacje zamieszczam poniżej:.
,,Eurofaktor" sprzedaj z limitem ceny 9,36 zł.
,,Fon" kupuj z limitem ceny 0,03 zł.
,,Kogeneracja" sprzedaj z limitem ceny 61,74 zł.
,,Kredyt Bank" sprzedaj z limitem ceny 22,54 zł.
,,Rainbow" sprzedaj z limitem ceny 8,48 zł.
,,Stalexport" sprzedaj z limitem ceny 2,99 zł.
,,T.P. s.a." sprzedaj z limitem ceny 24,64 zł.

Wszystkie zlecenia na podstawie powyższych rekomendacji proponuję złożyć z terminem ich ważności do dnia8.02.2008 r. (na cztery kolejne sesje.)

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.

Prokurator.

Najnowsze wpisy